Maffashion i Sebastian Fabijański zaręczeni! Taka wiadomość przedostała się do mediów. Jako pierwszy informację podał serwis Pudelek.pl. I choć blogerka konsekwentnie nie komentuje żadnych doniesień dotyczących swojego związku, to nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że jest to prawda. Co więcej, w swojej ostatniej sesji okładkowej Maffashion pokazała pierścionek zaręczynowy. Jest on wyraźnie widoczny na jej serdecznym palcu. Tym samym nie ma już żadnych wiadomości - blogerka i aktor zaręczyli się.

Maffashion (32) i Sebastian Fabijański (32) spotykają się prawdopodobnie od kilku miesięcy. W październiku blogerka poinformowała, że rozstała się z poprzednim partnerem - youtuberem Czarkiem Jóźwikiem. Ich związek trwał wiele lat, ale, mimo że byli zaręczeni, nigdy nie stanęli na ślubnym kobiercu. Tymczasem związek Julii Kuczyńskiej z Fabijańskim, choć dość krótki, jest na tyle intensywny, że para szybko zdecydowała się na wspólne życie. Ich znajomi twierdzą, że to prawdziwa miłość. Pod koniec listopada pokazali się nawet razem publicznie - w Łodzi na gali finałowej forum Cinergia. W swoim ostatnim wywiadzie, udzielonym "Fashion Magazine", blogerka mówiła zresztą, że jest już gotowa na założenie rodziny. A w towarzyszącej mu sesji pokazała pierścionek zaręczynowy. Aż dziwne, że nikt tego wcześniej nie zauważył.

Kiedy masz odpowiednią osobę, dającą Ci poczucie, że cokolwiek robisz, to jesteś super, bo jesteś fajnym człowiekiem, to kompleksy odchodzą - wyznała Maffashion, zapewne mając na myśli narzeczonego.

Julii Kuczyńskiej i Sebastianowi Fabijańskiemu życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Poniżej zdjęcie, na którym widać pierścionek zaręczynowy Maffashion:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nowy numer Fashion Magazine już od dziś w sprzedaży! Wydanie z @maffashion_official na okładce kupicie w salonach @empikcom, inMedio i Relay. „Modelką to ja nie jestem. Bywam, ale jako Maffashion i osoba z sieci, marka. Ponadto już dawno wyszłam poza bloga. Blog został przekształcony w portal, gdzie jest więcej informacji, a mniej moich stylizacji, bo chciałam odciąć bloga od mojego wizerunku. A biznesowo poszłam drogą, która nie jest powiązana z tym, że jestem Maffashion, mam dwie inne działalności, dwa inne, niepowiązane z moim wizerunkiem biznesy” Zdjęcia: @dawidklepadlo Stylizacje: @michalkoszek / @van_dorsen_artists (sztuczne futro @dawid_wolinski_private @atelier_214_2) Makijaż: @patrycjadobrzenieckamakeup kosmetykami @neomakeup_cosmetics Fryzury: @colorme.edyta @kevinmurphy_polska @palacmalawies ____ #maffashion #cover #covergirl #model #blogger #fashion #look

Post udostępniony przez Fashion Magazine Polska (@fashionmagazine_polska) Gru 6, 2019 o 5:50 PST

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, to jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Zaczynała jako blogerka, przez długi czas była najsłynniejszą przedstawicielką polskiej blogosfery. W 2017 roku została uznana za najbardziej dochodową blogerkę na świecie. Dziś Julię na Instagramie śledzi ponad 1 322 000 followersów.

Sebastian Fabijański jest aktorem. Popularność przyniosła mu rola w wysoko ocenianym przez widzów i krytyków serialu "Belfer" oraz w filmach Patryka Vegi. W tym roku zagrał w głośnym dziele Xawerego Żuławskiego "Mowa Ptaków". Drugą pasją Fabijańskiego jest muzyka, a dokładniej - polski rap.