Maffashion i Sebastian Fabijański już od ponad miesiąca są szczęśliwymi rodzicami syna Bastiana. Ze względu na fakt, że z osobistych przyczyń influencerka niemal do samego rozwiązania milczała na temat swojego odmiennego stanu, internauci nadal mają mnóstwo pytań odnośnie jej ciąży i początków macierzyństwa. Pomimo ogromnego zainteresowania ze strony mediów, Julia Kuczyńska i jej partner dość mocno strzegą swojej prywatności i nie udzielają obszernych wywiadów na temat ostatnich zmian w swoim życiu. Oboje pozostają jednak w stałym kontakcie ze swoimi fanami i od czasu do czasu decydują się odnieść do najbardziej nurtujących internautów kwestii.

ZOBACZ: Fani pytają Maffashion, czy pogodzi się z Deynn. Jej odpowiedź zaskakuje

Maffashion i Sebastian Fabijański o byciu rodzicami

- Jak odnajdujesz się w roli mamy? - zapytała w poniedziałek wieczorem Julkę jedna z osób podczas instagramowego live'a.

- Wszystko naokoło mówią, że za***iście - zaśmiała się Maffashion. - Mi samej ciężko oceniać. Robię wszystko intuicyjnie. Wydaje mi się, że sprawdzam się - wyznała.

- Ja zawsze miałam dryg do dzieci. To mówiły panie, których dzieci pilnowałam. Kiedyś, może nie wszyscy wiedzą, zajmowałam się dziećmi, byłam opiekunką do dzieci. Tak sobie dorabiałam. (...) Te dzieci jednak były starsze. To nie były noworodki, ale jakieś tam zamiłowanie do dzieciaczków miałam zawsze. Kocham dzieci, a swoje to już w ogóle - dodała.

Podobne pytanie padło też w stronę Fabijańskiego, gdy dołączył na chwilę do prowadzonej przez jego ukochaną transmisji na żywo.

- Jak się czujesz w roli ojca? - zapytał jeden z fanów aktora i rapera.

- Świetnie. Już mówiłem niejednokrotnie, że moje życie ma wreszcie taki ponad moją wolę sens. Nagle się narodziło po prostu coś, dla czego trzeba będzie walczyć do końca - zdradził.

Młody ojciec postanowił uprzedzić złośliwe komentarze i od razu doprecyzował swoją wypowiedź.

- Zaraz ktoś powie: "A Julia taka nie jest? Dla Julii nie warto?". To są inne tematy - wyjaśnił.

Zobacz urocze zdjęcia Maffashion i Fabijańskiego z ich synem Bastianem w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Maffashion o kontakcie z Czarkiem Jóźwikiem: "Byliśmy razem na imprezie w dniu terminu mojego porodu"