Maffashion i Sebastian Fabijański są parą? Taka informacja pojawiła się w poniedziałek w mediach. Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu Julia Kuczyńska i Czarek Jóźwik ogłosili swoje rozstanie. Nagrali w tym celu specjalny, bardzo osobisty filmik, którym podzielili się z fanami. Zadeklarowali w nim, że planują pozostać przyjaciółmi. Tymczasem serwis Plotek.pl poinformował, że Maffashion może już być w nowym związku. A jej wybrankiem miałby być aktor Sebastian Fabijański, gwiazdor filmu Xaverego Żuławskiego "Mowa Ptaków". Informator serwisu wyznaje, że widział blogerkę i aktora razem w jednym z warszawskich butików. Sugeruje także, że było to coś więcej, niż tylko przyjacielskie wyjście.

Maffashion ma 32 lata i przez 4 ostatnie była związana, a później zaręczona z Czarkiem Jóźwikiem z Abstrachuje TV. Sebastian Fabijański jest w tym samym wieku, co bolgerka. Jego ostatni poważny związek to relacja z koleżanką z branży - Olgą Bołądź. Sebastian i Olga poznali się, kręcąc film "Botoks" Patryka Vegi. Obecnie Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański teoretycznie są singlami. Jednak podobno mają się ku sobie:

Wszedł na chwilę do jednego z butików, a ona cierpliwie na niego czekała. Była bardzo radosna - czytamy na Plotku.

Redakcja serwisu próbowała skontaktować się z Maffashion, ale bezskutecznie. Jednak Kuczyńska znana jest z tego, ze komentuje wszelkie donosy na swój temat na Instagramie. Dlatego pewnie jeszcze dziś wieczorem na instastories Maffashion ukaże się dementi... albo potwierdzenie tych rewelacji. Jak sądzicie, Julia i Sebastian pasują do siebie?