Maffashion zaproszona na pokaz Moschino x H&M! Polska blogerka już wkrótce będzie miała okazję na własne oczy obejrzeć z bliska kolekcję zaprojektowaną przez Jeremy'ego Scotta dla szwedzkiej sieciówki. To spore wyróżnienie, bo Maffashion będzie jedyną polską wysłanniczką w Nowym Jorku. Właśnie w Wielkim Jabłku, już 24 października, zostanie zaprezentowana kolekcja Moschino x H&M. Marka ujawniła już pierwsze projekty i ceny poszczególnych elementów kolekcji. Pisaliśmy o tym tutaj. Pozostaje nam śledzić social media Julki i czekać na jej relację z Nowego Jorku!

Kolekcja Moschino x H&M. To, że H&M i Moschino łączą siły, zostało ujawnione podczas festiwalu Coachella 2018 na relacji Instagram Live przez Jeremy’ego Scott’a oraz Gigi Hadid. Właśnie w kwietniu dowiedzieliśmy się, że następna kolekcja specjalna H&M zostanie zaprojektowana przez legendarny włoski dom mody Moschino, do którego Jeremy Scott wniósł mnóstwo świeżej energii, gdy został jego dyrektorem kreatywnym w 2013 roku. Od tamtej pory zdążył stworzyć już kolekcje inspirowane Barbie, McDonaldem, czy Atomówkami. Od początku wiedzieliśmy, że kolekcja H&M x Moschino będzie naprawdę wybuchowa! I wcale się nie pomyliliśmy.

H&M x Moschino - kiedy w sklepach?

Kolekcja H&M x Moschino będzie dostępna w wybranych sklepach na całym świecie oraz online na HM.com 8 listopada 2018 roku.

H&M x Moschino - gdzie kupić?

Kolekcje H&M stworzone we współpracy ze światowej sławy projektantami kupicie w Polsce tylko w dwóch sklepach marki: na ul. Marszałkowskiej w Warszawie i w Galerii Krakowskiej w Krakowie.