Koncept HalfPrice opiera się na idei off-price, która polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. Oznacza to, że w salonach marki możecie złowić prawdziwe perełki najwyższej jakości taniej niż gdziekolwiek! A skoro o luksusowych dobrach mowa, to na evencie otwarcia flagowego salonu marki nie mogło zabraknąć gwiazd show-biznesu! Kto się pojawił?

HalfPrice - co znajduje się w asortymencie, gdzie znajdują się salony?

W sklepach HalfPrice sprzedawane są ubrania, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu. Pierwsze sklepy nowej marki otworzyły się w maju tego roku. Salony znajdują się m.in. w warszawskiej Galerii Północnej, centrum handlowym Wroclavia, CH Galaxy w Szczecinie czy polkowickim Parku Handlowym. Do końca roku firma zaplanowała otwarcie 60. sklepów w całej Polsce.

Wejściu marki na rynek towarzyszy kampania wizerunkowa autorstwa Daniela Jaroszka i Antona Gotloba z udziałem światowej sławy modelki - Anny Jagodzińskiej.

Jedno jest pewne - zapowiada się modowa rewolucja! HalfPrice to bowiem rozwiązanie idealne dla trend hunterów, którzy polują na wyjątkowe egzemplarze z limitowanych kolekcji od światowych projektantów. W debiutującej sieci sklepów odnajdziemy asortyment, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. To nie tylko bogaty wybór topowych marek, ale także akcesoria do domu, dodatki, zabawki czy sprzęt sportowy. 

Ach, aż chce się wybrać na zakupy!

HalfPrice - otwarcie flagowego salonu

Wśród gwiazd, które pojawiły się na otwarciu warszawskiego salonu HalfPrice, dostrzegliśmy m.in. Maffashion, Jessikę Mercedes, Katarzynę Warnke i Piotra Stramowskiego, Maję Sablewskę, Adę Fijał, Klaudię El Dursi, Zofię Ślotałę, Jakoba Kosela, Ciocię Liestyle, Michała Piróga czy Katarzynę Zielińską.

Furorę zdecydowanie zrobiła Maffashion w ultrakolowym looku - miała na sobie m.in. sukienkę własnej marki Eppram. Fantastycznie prezentowały się również Zofia Ślotała w klasycznym czarnym total looku, do którego dobrała niebieskie sandały, Kalaudia El Dursi w bluzce z odkrytymi plecami oraz Katarzyna Warnke w grafitowym garniturze.

Zdjęcia z wydarzenia oraz wnętrza HalfPrice przy Marszałkowskiej 104 znajdziecie w naszej galerii.