Maffashion i Jessica Mercedes to dwie najpopularniejsze blogerki modowe w Polsce, które przez kilka lat swojej działalności w sieci zdążyły wyrobić sobie niezłą pozycję. Ich skromne blogi zastąpiły duże portale modowe, one same zatrudniają do ich prowadzenia kilkuosobowy zespół ludzi, a ich nazwiska stały się osobną marką. Zdjęcia robione w mieszkaniu, przed domem czy na tle zwykłej ściany, zmieniły się w profesjonalne sesje na rajskich wyspach, w Nowym Jorku, czy innych ekskluzywnych miejscach. Jeszcze niedawno blogerki nosiły ubrania z sieciówek, czy nawet second-handów i pokazywały czytelniczkom styl, na który mogły sobie pozwolić nastolatki, a każdy droższy zakup od razu usprawiedliwiały i tłumaczyły ciężką pracą. Dziś nikogo już nie dziwi zdjęcie Jess czy Julii z turbodrogą torebką od najlepszego projektanta, której cena wynosi kilka czy kilkanaście tysięcy złotych. Sprawdziliśmy, ile dokładnie kosztują ulubione torebki polskich blogerek - możecie być zdziwieni...

29-letnia Julia Kuczyńska może pochwalić się kolekcją drogich torebek, między innymi takich domów mody jak Gucci, Saint Laurent, Dior, Stella McCartney, czy Celine. Każda z nich to wydatek rzędu co najmniej kilku tysięcy złotych, a na niektóre w butikach ustawiają się kolejki oczekujących. Zazwyczaj fanki zachwycają się drogimi dodatkami blogerki, ale ogromne poruszenie na Facebooku wzbudziło zdjęcie z torebką Hermes za... 40 tysięcy złotych! Maffashion w odpowiedzi na zdziwienie fanek tłumaczyła, że na jej zakup musiała czekać 4 miesiące, i zupełnie nie żałuje, bo kupiła ją za własne zarobione pieniądze. Z kolei Jessica Mercedes ma w kolekcji torebki Prady, Gucci, Balenciagi, a nawet dwie torebki Chanel. Często podkreśla, że co jakiś czas sprzedaje stare modele, aby mogła wymienić je na nowsze i nie trzymać tych nieużywanych bezsensownie w szafie. 

Patrząc na garderoby obu dziewczyn możemy stwierdzić, że są warte tyle co dobrej klasy samochody... Na przykład Mercedesy ;)

Zobaczcie w naszej GALERII, ile kosztują poszczególne torebki polskich blogerek!

W naszym sklepie znajdziecie modne (i tańsze) modele: