Premiera długo wyczekiwanej kolekcji Kenzo x H&M będzie miała miejsce już jutro! Niektóre gwiazdy miały jednak na tyle szczęścia, aby założyć ubrania z linii praskiego projektanta na długo przed jej oficjalną premierą. Kolekcja będąca wynikiem współpracy domu mody Kenzo i szwedzkiej sieciówki znalazła już  w szafach wielu blogerek i blogerów. Nosiły ją także już gwiazdy. Kto upragnione ubrania fashionistów z całego świata miał już na sobie?

Kenzo x H&M - wybór blogerek

Ubrania jako pierwsze miały okazję przymierzyć topowe blogerki - Maffashion i Jessica Mercedes, które do rej pry pokazały już kilka stylizacji z tą kolorową i eklektyczną kolekcją w roli głównej! W tyle nie zostali wcale blogerzy męscy. Ubrania z kolekcji Kenzo dla H&M promowali już m.in. Ekskluzywny Menel i Modny Tata. W ślad za nimi poszły popularne gwiazdy.

HOT NEWS: MAFFASHION DLA MARKI MICHAEL KORSpolska blogerka w sesji dla amerykańskiego domu mody

Kenzo x H&M w Warszawie i Nowym Jorku

Stroje w kolorowe  panterki i florystyczna wzory miały już na sobie odchudzona Karolina Szostak oraz zawsze eksperymentująca z modą Ada Fijał. Choć największym szokiem dla świata mody był fakt, że jako pierwsza założyła je Jesscia Alba. Gwiazda jako pierwsza na świecie pojawiła się w kwiatowej sukience podczas jesiennego spaceru po ulicach Nowego Jorku. Mimo popularności i urody aktorki do tej pory nie kojarzono jej z hasłem „ikona mody”. Czy po tym, jak zaczęła lansować kolekcję Kenzo dla H&M jako pierwsza, ma szansę się to zmienić?

ZOBACZ TEŻ: JESSICA ALBA I MAFFASHION jako pierwsze założyły ubrania z kolekcji Kenzo x H&M. Co wybrały z długo zapowiadanej kolekcji?

A Wy co wybraliście dla siebie w kolekcji Kenzo dla H&M? Bedziei polować na swoje wymarzone ubrania już jutro rano?