Polską blogosferę modową zdominowały właściwie dwie szafiarki - Julia Kuczyńska, znana jako "Maffashion" i jej nieco młodsza koleżanka Jessica Mercedes Kirschner.

Choć blogerki zapewniają, że łączy je wielka i szczera przyjaźń, to wygląda na to, że czasem wdziera się między nie nutka rywalizacji. Ostatnio dziewczęta posprzeczały się o... nową fryzurę Jessiki!

Szafiarka pochwaliła się bowiem krótszymi włosami, a jej fani byli zachwyceni tą metamorfozą. Okazuje się jednak, że ta zmiana nie spodobała się Maffashion, która planowała skrócić włosy jako pierwsza!

Blogerka pożaliła się na tę sytuację za pośrednictwem aplikacji Snapchat.

- Jess się zdarza powiedzieć na Snapie: "Ja pierwsza to, ja pierwsza to, ja pierwsza tamto, a ja to jedyna blogerka w Polsce, na świecie". I super, ja też mam długą listę rzeczy, które zrobiłam jako pierwsza, ale też tego za każdym razem nie podkreślam. Co nie znaczy na przykład, że tak nie jest - powiedziała Julia Kuczyńska. - Wczoraj bardzo byłam zdenerwowana i bardzo przerażona samym faktem, że coś, co planowałam od dłuższego czasu i co chciałam Wam pokazać na fajnym video - to nagle Jess skróciła włosy!I moim zmartwieniem jest, że jejku, będą nas porównywać, masakra, już tego nie robię. I tak nie powinno być. Porozmawiałam z Jessiką. Miałyśmy naprawdę długą rozmowę - pożaliła się blogerka.

Na szczęście, wygląda jednak na to, że Maffashion i Jessica Mercedes ostatecznie porozumiały się w tej trudnej i bolesnej kwestii.

- Tak, jak ja się wczoraj poczułam, to dokładnie wiem, że Jessica poczułaby się w identyczny sposób, gdybym to ja obcięła włosy pierwsza - uspokoiła swoich fanów Kuczyńska.

Odetchnęliście z ulgą?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Julia Kuczyńska - Dalej na wakacjach! Zobaczcie zdjęcia!