Blogerki Maffashion i Paula Jagodzińska oraz redaktor prowadząca Gala.pl i autorka książki „Jak być paryżanką w Polsce”, Natalia Hołownia, poleciały do Paryża na zaproszenie marki L’Oréal Paris. Marka L’Oréal Paris, już po raz 5-ty, jest oficjalnym partnerem Paris Fashion Week, gdzie najlepsi makijażyści przygotowują spektakularne makijaże modelek.

Kuczyńska, Jagodzińska i Hołownia otrzymały od L’Oréal Paris zaproszenia na pokaz marki Balmain – jeden z najważniejszych i najbardziej spektakularnych podczas paryskiego tygodnia mody. Dziewczyny mogły zobaczyć na żywo energetyczne show osadzone w klimacie lat 80-tych, jakie swoim fanom i klientom zgotował Olivier Rousteing. Na wybiegu wystąpiły m.in. oficjalne ambasadorki L’Oréal Paris: Natasha Poly i Soo Joo. Wśród top modelek, jakie zaprezentowały najnowsze kreacje Balmain na sezon jesień/zima 2018, pojawiły się też słynne Polki: Magdalena Frąckowiak i Kasia Struss.

Gwiazdy modelingu przechadzały się po wybiegu w rytm przebojów Donny Summer, A-ha, Kim Wilde czy Bronsky Beat. Podstawę makijażu modelek, jakie brały udział w pokazie Balmain, stanowiła naturalna, matowa, ale rozświetlona na kościach policzkowych, miejscami nawet błyszcząca cera plus matowe, ale muśnięte rozświetlaczem usta. Do odtworzenia wizażu z pokazu nowej kolekcji Oliviera Rousteinga wystarczą kosmetyki L’Oréal Paris z nowej linii "Trends From Paris", które odzwierciedlają najnowsze makijażowe trendy prosto z Paryża. A są nimi: idealna cera, mocne rozświetlenie (wraca moda na błysk), perfekcyjne konturowanie twarzy (bronzerem i różem) oraz mocny akcent kolorystyczny na oczach lub ustach.

Niespodzianką, jaką dla polskich influencerk przygotował L’Oréal Paris, było wejście na pokaz Isabel Marant, jednej z najsłynniejszych francuskich projektantek mody. Na wybiegu u Marant wystąpiła m.in. najgorętsza twarz sezonu, Kaia Gerber, córka supermodelki Cindy Crawford. Makijaże modelek były bardzo naturalne, zawsze z elementem błysku (do jego uzyskania idealna będą rozświetlacz w sztyfcie z serii Infallible L’Oréal Paris oraz nowe szminki ze słynnej linii Color Riche - Color Riche Shine). Polskie wysłanniczki mogły podglądać na backstage’u, jak powstawały wybiegowe wizaże. Wszystkie gwiazdy wybiegu, m.in. Amber Valettę, Brigit Kos i Annę Ewers pomalowano kosmetykami L’Oréal Paris. Eksperci marki dbali także o wizaże polskich wysłanniczek podczas ich całego pobytu we Francji.

Poza pokazami mody Maffashion, Paula Jagodzińska i Natalia Hołownia wzięły także udział w ekskluzywnym spotkaniu Masterclass z Val Garland, Global Makeup Director L’Oréal Paris. Garland przedstawiła trendy makijażowe z Paris Fashion Week, używając nowych kosmetyków L’Oréal Paris. Modelką, na której zaprezentowała poszczególne kroki iście paryskiego makijażu, była śliczna Thylane Blondeau. Już wkrótce na gala.pl przeczytacie wywiad z Val Garland, w którym opowie o najważniejszych trendach w makijażu na sezon jesień/zima 2018.

Szukajcie nowości prosto z Paris Fashion Week. Kolekcja "Trends from Paris" wkrótce w wybranych drogeriach Rossmann.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak polskie influencerki bawiły się w Paryżu z L’Oréal Paris!