Maffashion (29) na samym szczycie listy najbardziej wpływowych blogerów świata? Jeszcze do niedawna byłoby to niemal nie do pomyślenia. A wczoraj stało się faktem! Julia Kuczyńska święci ostatnio triumf za triumfem. Jej stylizacje z paryskiego tygodnia mody doceniły już takie magazyny, jak Vogue, Harper's Bazaar i Glamour. Teraz jednak polską blogerkę dosięgnął jeszcze większy zaszczyt! Jaki?

POLECAMY: MAFFASHION wystąpiła w serialu! Zagrała macochę zbuntowanej nastolatki. Zobacz, jak wypadła!

Maffashion trafiła właśnie na szczyt listy 20 najbardziej wpływowych blogerów świata, przygotowanej przez cyfrową agencję marketingową Tribe Dynamics, która zbadała działania blogerów i influencerów z branży modowej w mediach społecznościowych. Agencja prześledziła aktywność największych blogerów modowych na świecie i sporządziła listę 20 najbardziej wpływowych fashionistów, którzy w 2016 roku przyczynili się do sukcesu finansowego i wizerunkowego topowych marek na świecie. Raport sporządzono z wyjątkową dokładnością. Każdemu blogerowi przypisano bowiem konkretną wartość dolara do każdego działania dla światowych marek z rynku fashion i domów mody. Ranking opublikował portal branżowy WWD.

Na szczycie listy uplanowała się właśnie Maffashion, która miała dla światowej mody zarobić w zeszłym roku, bagatela, 64,8 miliony dolarów! Czy fatycznie blogerka ma aż taki wpływ na wybory modowe swoich fanów i followersów?

Jedno jest pewne. Z roku na rok pozycja Maffashion w branży mody rośnie w siłę, a ona sama nabiera rozpędu i nic nie zwiastuje, żeby miała wkrótce zwolnić tempo. Obecnie Julię Kuczyńską na Instagramie śledzi ponad 920 tysięcy osób, a na Facebooku Maff może się pochwalić imponującą liczbą 700 tysięcy fanów. W wielu polskich rankingach Julia już wygrała, teraz czas na podbój świata!

ZOBACZ TEŻ: MAFFASHION w sesji dla marki Calvin Klein. Zobacz piękne ZDJĘCIA

A jak sama blogerka odniosła się do tego wyróżnienia? Niezwykle się nim ucieszyła, o czym od razu dała znać na swoim Facebooku i Instagramie

 

Myślcie, że Julia Kuczyńska faktycznie zasłużyła na to, żeby znaleźć się na szczycie tego zestawienia? Jej działania mają aż taki wpływ na polską i światową modę?

My, tak czy siak, bardzo się z tej informacji cieszymy i gratulujemy Julii Kuczyńskiej aż tak wysokiej pozycji! Oby tak dalej!