Maffashion (29) poleciała do Nowego Jorku na prestiżowy tydzień mody. Prawda jest taka, że każda blogerka marzy, by tam być, ale nie dla każdej jest to możliwe. Maffashion się udało! Jak? Może dlatego, że marki modowe doceniają jej siłę w Internecie. Julia Kuczyńska ma prawie milion fanów na Instagramie, a na Facebooku śledzą ją niemal 800 tys. fanów. Ostatnio Maffashion została też najbardziej wpływową blogerką na świecie (!). W rankingu opublikowanym przez zagraniczny serwis WWDMaffashion znalazła się na pierwszej pozycji. Ustalono, że Kuczyńska zarobiła dla marek... 65 milionów dolarów. To imponująca suma. Obecność w takim rankingu to wyjątkowe wyróżnienie. Ale nie jedyne, jakie spotkało Julię w ostatnim czasie. O drugim bardzo ważnym wydarzeniu blogerka opowiedziała nam osobiście. Co wyznała nam Maffashion?

Otóż podczas swojej ostatniej wizyty w Nowym Jorku Maffashion miała okazję współpracować ze słynną luksusową marką Oscar de la Renta. Taka oferta to spełnienie marzeń! Tak o tym wydarzeniu opowiedziała nam Julia Kuczyńska:

To nie był dla mnie typowy Fashion Week. Po raz pierwszy światowy dom mody zaprosił mnie do swojej siedziby na specjalne indywidualne przymiarki. Potraktowali mnie jako gościa specjalnego i bardzo chcieli, abym ich kreację założyła na wieczorny pokaz. Czuję się wyróżniona! Zobaczyłam nowojorską siedzibę marki w Salmon Tower Building, pracownię, projekty pokazowe, poznałam też cały team Oscar de la Renta, dyrektora generalnego oraz projektantów! Dla mnie to zaszczyt. Nigdy nie pomyślałabym, że dom mody Oscar de la Renta odezwie się do mnie bezpośrednio.

Wspaniałymi kreacjami, jakie miała okazje przymierzyć w atelier domu mody Oscar de la Renta, Maffashion pochwaliła się na Instagramie. Były naprawdę niesamowite! Zaś na wieczorny pokaz marki blogerka wybrała skromniejszy, biało-czarny casualowy zestaw garniturowy. Dobrała do niego króciutki czarny top i piękne szpilki. Zaprezentowała się z klasą.

Przy okazji - widzieliście już naszekskluzywny wywiad wideo z Maffashion w programie Gala Studio?

Podczas tegorocznego tygodnia mody w Nowym Jorku Julia Kuczyńska miała też okazję gościć na pokazach Victorii Beckham, gdzie zrobiła sobie zdjęcie z mężem projektantki, Davidem Beckhamem, a także na pokazach marek Zimmermann, Philipp Plein i Moncler. Na tym ostatnim spotkała polską supermodelkę Magdalenę Frąckowiak.Na jednym z pokazów Maffashion sfotografowała się też z Paris Hilton, a na innym spotkała modelkę Doutzen Kroes.

Zdjęcia Maffashion z Nowego Jorku obejrzycie w naszej GALERII