Maffashion niedawno po raz pierwszy została mamą. Zarówno blogerka, jak i ojciec dziecka - Sebastian Fabijański, są zauroczeni swoim synkiem i poświęcają mu każdą wolną chwilę. W mediach społecznościowych Julka chętnie pokazuje swoje pierwsze chwile w roli mamy, prezenty, które przychodzą dla chłopca, a także mniej "instagramowe" kulisy macierzyństwa. Ostatnio zdecydowała się nawet opublikować wideo, na którym prezentuje swój brzuch po porodzie.

Maffashion narzeka na paparazzi. Nie może wyjść z dzieckiem z domu

Niestety Maffashion nie może w pełni cieszyć się z pierwszych chwil macierzyństwa i spędzać czasu z synkiem w taki sposób, w jaki ma ochotę. Na swoim Instagramie blogerka wyznała, że na spacer z dzieckiem wychodzi... jedynie na taras. Wszystko przez to, że pod domem czają się paparazzi, którzy tylko czekają, aby móc uchwycić jej pierwsze wyjście z maleństwem. 

- Pediatra zalecił krótkie spacery, ale ponieważ panowie z aparatami stoją mi przed domem, nie możemy wyjść. Jeździmy więc wehikułem po tarasie w tę i w tę. Ale dobrze jest, niemalże jak na spacerze w parku, są kwiaty - wyznała Maffashion. 

Myślicie, że jeszcze długo Maffashion będzie odczuwać ciemne strony popularności?