Rozstanie Maffashion i Czarka Jóźwika z "Abstrachuje" było jednym z najgłośniejszych wydarzeń ubiegłego roku w polskim show-biznesie. Blogerka modowa i youtuber w specjalnym nagraniu dla swoich fanów wyznali, że decyzja o zakończeniu wieloletniego związku dojrzewała w nich już od dłuższego czasu. Na szczęście oboje dość szybko na nowo ułożyli sobie życie u boku nowych partnerów. Kuczyńska związała się z aktorem-raperem Sebastianem Fabijańskim, któremu 10 września 2020 roku urodziła syna Bastiana, a Czarek właśnie przedstawił światu swoją nową dziewczynę.

Maffashion o relacjach z byłym partnerem

Choć od rozstania Maffashion i Czarka Jóźwika minął już prawie rok, influencerka do tej pory wciąż jest wypytywana przez internautów o byłego chłopaka.

- Czy masz jeszcze kontakt z Czarkiem? - zapytał jeden z obserwatorów Julki podczas prowadzonej na jej instagramowym profilu transmisji na żywo.

Młoda mama postanowiła zaspokoić ciekawość swoich fanów i wyznała, że faktycznie pozostaje w dobrych relacjach ze swoim eks.

- Oczywiście, że mam. Kilka razy nawet się widzieliśmy - oświadczyła podczas internetowego live'a.

Co ciekawe, okazało się, że Maffashion i Czarek widzieli się ze sobą całkiem niedawno, bo pod sam koniec ciąży blogerki.

- Mamy też wspólnych przyjaciół, więc niedawno byliśmy u nich razem na takiej małej imprezie. W ogóle to było w dniu terminu mojego porodu - zdradziła.

Właścicielka marki odzieżowej Eppram ujawniła też, że razem ze swoim byłym partnerem cieszą się nawzajem ze swoich sukcesów na polu prywatnym i zawodowym.

- U niego też wszystko okej. Czasami dostaję takie ironiczne komentarze: "Co tam u Czarka?".  To mówię, że u Czarka super i wiem, że jest szczęśliwy. Pod każdym względem teraz jest u niego fajnie i ja się cieszę i on też się cieszy, że u mnie jest fajnie. Życzymy sobie dobrze - dodała.

ZOBACZ TEŻ: Czarek Jóźwik z "Abstrachuje" potwierdza nowy związek. Opublikował romantyczne zdjęcie