Związek Julii Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego budzi niemałe emocje. Nic dziwnego. W końcu blogerka i aktor wydają się być całkowitymi przeciwieństwami - ona dzieląca się dużą częścią swojego życia z fanami w mediach społecznościowych, on trzymający się na uboczu, unikający wywiadów i ścianek. Para zaczęła spotykać się w 2019 roku, ale ich znajomość rozwinęła się dosyć szybko. W grudniu wiedzieliśmy już, że Maffashion i Fabijański są zaręczeni, a z pierścionkiem na serdecznym palcu blogerka zapozowała do sesji w "Fashion Magazine". Pojawiły się nawet plotki, że para spodziewa się dziecka.

Maffashion o związku z Sebastianem Fabijańskim

W najnowszym wywiadzie dla serwisu "Plotek" Maffashion opowiedziała o tym, w jaki sposób ona i Sebastian Fabijański dogadują się mimo różnych charakterów. Blogerka przyznała, że trafiła ją strzała Amora:

- Strzała amora. W związku musi być trochę podobieństw i muszą być jakieś przeciwieństwa, żeby było ciekawie. Ja już się dowiedziałam, że to jest bardzo interesujący media temat i taki trochę wabik, bo coś aż tak nieoczywistego budzi do dyskusji i zastanawia. Mimo wszystko niezależnie od tego w jakim stopniu medialne były moje poprzednie związki, to ja temat rodziny i ogniska domowego zawsze trzymałam z dala od tego, co publikuję w sieci. 

ZOBACZ TEŻ: MAFFASHION I SEBASTIAN FABIJAŃSKI zaręczyli się! Blogerka pokazała pierścionek