Julia Kuczyńska, znana w sieci jako Maffashion, prowadzi jednego z najsłynniejszych blogów modowych w Polsce. Odkąd jej strona zdobyła popularność na skalę międzynarodową, Julia nie zwalnia tempa. 

Blogerka ma na swoim koncie między innymi kampanię reklamową dla marki Bershka, jej twarz nie raz pojawiła się na okładkach największych, polskich magazynów, a w 2013 roku otrzymała nagrodę Glam Awards dla najlepszej blogerki roku.

Rok wcześniej Julia wraz z projektantką, Martą Gajewską założyła markę odzieżową "Staff by Maff"Firma SBM równie szybko jak sama właścicielka zdobyła popularność i w niedługim czasie uplasowała się na 8. miejscu pod względem najbardziej lubianych marek odzieżowych na Facebooku. Ubrania sygnowane pseudonimem blogerki można było nabyć za pośrednictwem strony internetowej. Do niedawna.

Jak się okazało, Maffashion odeszła od Staff By Maff:

"Co do "SBM", nie bardzo chce aż tak uzewnętrzniać pewne sprawy. Nie było konfliktu, nie było problemów... Zwyczajnie dorosłam do pewnych wniosków i decyzji. Będzie czas na coś »innego«". - komentuje blogerka na swoim fanpage'u.

Czyżby Julia miała pomysł na nową firmę odzieżową? A może postanowiła odejść, bo sprzedaż produktów w "Staff by Maff" nie była aż tak zadowalająca? Czas pokaże.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Julia Kuczyńska - W wyjątkowej sesji zdjęciowej!