Maffashion, po urodzeniu swojego pierwszego dziecka, zaczęła chętnie udzielać porad macierzyńskich swoim obserwatorkom. Blogerka co jakiś czas organizuje też na Instagramie transmisje na żywo, podczas których odpowiada na najbardziej nurtujące pytania fanów. Podczas ostatniego spotkania z widzami opowiedziała m.in. o tym, czy w najbliższym czasie planuje powiększenie rodziny. 

Maffashion chce mieć więcej dzieci z Sebastianem Fabijańskim

- Zawsze chciałam mieć trójkę dzieci. Wiecie, jak to jest, że wszyscy mówią: Zobaczysz po pierwszym, czy będziesz chciała kolejne. Mały daje mi trochę w kość, ale jeszcze się nie zniechęciłam. Muszę tylko znaleźć na to czas - wyznała szczerze Maffashion.

Blogerka wyjaśniła również, skąd wzięła pomysł na oryginalne imię syna - Bastian. Jak się okazało, imię kojarzyło jej się z ulubionym serialem z dzieciństwa.

- To nie jest jakieś niespotykane imię. Za granicą ono funkcjonuje, choć w Polsce może rzeczywiście jest tych imion mniej. Nadal popularne są staropolskie imiona. Nie wiem, dlaczego akurat Bastian. Bardzo podobało mi się to imię, bo kojarzyło mi się z moim ulubionym serialem, który oglądałam jako dziecko. Co zabawne, tak się złożyło, że kiedy braliśmy to imię pod uwagę, to właśnie leciał ten serial w telewizji.

Oglądacie regularnie jej transmisje na żywo?