Maffashion jest już po operacji nosa. Popularna blogerka modowa, która znana jest z utrzymywania bliskich relacji ze swoimi fanami, otwarcie opowiadała o pobycie w szpitalu na Instagramie, gdzie jej profil obserwuje już ponad 1,1 mln użytkowników serwisu. Julia Kuczyńska nie chciała niepokoić swoich obserwatorów, dlatego na bieżąco relacjonowała, jak się czuje tuż po zabiegu mającym na celu korekcję skrzywionej przegrody nosowej, która od lat negatywnie wpływała na komfort jej życia. 

Pytacie, jak się czuję. Dziękuję, stabilnie. Zdrowa bestia ze mnie! Ale mam jak nigdy niskie ciśnienie i muszę zostać pod obserwacją. I jeszcze jakiś zmienny nastrój mi towarzyszy. Pesymistyczny (łzy albo nie łzy)... to chyba przez narkozę? Ok. Jak to pisałam to kichnęła pielęgniarka, więc chyba prawda :) - pisała Maffashion krótko po wybudzeniu się z narkozy.

Maffashion po operacji nosa

Maffashion zdradziła na Instagramie, że w trakcie operacji nosa straciła dużo krwi. W środę rano jej stan był już jednak na tyle dobry, że została wypisana ze szpitala i udała się do domu. Życzymy szybkiej i sprawnej rekonwalescencji!

Zobacz najnowsze zdjęcia Julii Kuczyńskiej - Maffashion już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: JESSICA MERCEDES zdradza, jakie operacje plastyczne przeszła Kylie Jenner. Skąd to wie?