Wygląda na to, że Maffashion, w odróżnieniu do wielu gwiazd i influencerek, ma zamiar prezentować w mediach społecznościowych prawdziwy obraz macierzyństwa. Julia Kuczyńska, która 10 września po raz pierwszy została matką, zdecydowała się pokazać swoim obserwatorom na Instagramie, jak tydzień po porodzie wygląda jej brzuch.

Maffashion pokazuje, jak tydzień po porodzie wygląda jej brzuch

- Pokazuję coś, bo zawsze mnie to ciekawiło, jak zachowuje się ciało po ciąży, jak szybko dochodzi się do siebie - mówi Maffashion na InstaStory.

- Tak wygląda brzuszek, taki może trzeci miesiąc... czwarty, piąty. Nie wiem, ale coś w tym stylu- opowiada podczas prezentowania swojej poporodowej sylwetki.

Najpopularniejsza polska blogerka modowa wyjaśnia, że zdecydowała się na taki krok, ponieważ zdaje sobie sprawę z tego, że wśród ponad miliona jej obserwatorów na Instagramie znajduje się wiele osób, które interesują zmiany w wyglądzie kobiety po ciąży.

- Nic więcej nie pokazuję, ale po prostu wiem, że takie rzeczy ludzi interesują- tłumaczy swoją decyzję.

Młoda mama wyraźnie nie może się już doczekać momentu, gdy będzie mogła znów zabrać się za rzeźbienie swojej sylwetki. Na razie jednak ma zamiar skrupulatnie stosować się do zaleceń lekarzy odnośnie wysiłku fizycznego.

- Ćwiczyć na razie nie można. Połóg trwa sześć tygodni, ale to też zależy, u każdej kobiety inaczej - dodaje.

Poporodowy brzuch Maffashion możecie obejrzeć dokładnie na zdjęciach w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Maffashion i Sebastian Fabijański pochwalili się pierwszymi zdjęciami z dzieckiem