Maffashion nie przestaje pozytywnie zaskakiwać swoich odbiorców. W ostatnich tygodniach internauci szczególnie chwalą najpopularniejszą polską blogerką modową za jej racjonalne podejście w kwestii publicznego opowiadania o ciąży i początkach macierzyństwa. Przypomnijmy, że Julia Kuczyńska, bo tak naprawdę nazywa się influencerka, oficjalnie ogłosiła, że spodziewa się dziecka z Sebastianem Fabijański, zaledwie 11 przed porodem. 

ZOBACZ: Maffashion o ciąży: "To był temat bardzo dyskretny. Ludzie nie powinni o to pytać"

Fanom Maffashion podoba się też, że influencerka, jako jedna z nielicznych w branży, prezentuje w mediach społecznościowych realistyczny obraz macierzyństwa. Obserwatorzy szczególnie cenią sobie fakt, że młoda mama pokazuje bez użycia filtrów i retuszu, jak jej ciało naprawdę wygląda po ciąży.

ZOBACZ TEŻ: Maffashion pokazała, jak wygląda jej brzuch tydzień po porodzie. "Wiem, że takie rzeczy ludzi interesują"

Maffashion pokazała zdjęcie z baby shower

33-letnia bizneswoman zdobywa także uznanie swoich obserwatorów przez swój stosunek do tematu prywatności. Przykład? Fotorelacją z baby shower influencerka pochwaliła się dopiero teraz, czyli prawie miesiąc po porodzie.

- Jakiś czas temu... Dziewczyny zorganizowały mi świetne popołudnie - podpisała zdjęcie z plenerowej imprezy, na którym widać ją na tle dekoracji z niebieskich balonów, wskazujących na płeć dziecka.

Dziękuję moim ziomkom za tak wzruszającą niespodziankę, zorganizowanie tej bajkowej imprezy i za obecność - dodała w kolejnym poście.

Jedna z fanek Maffashion zauważyła, że strategia, którą przyjęła blogerka, jest dość nietypowa, jak na dzisiejsze standardy w świecie show-biznesu.

To jest cudowne, że w czasach kiedy wszystko wszyscy sprzedają, pozostają tacy, którzy wiedzą jak zachować prywatność tylko dla siebie. Niektórzy powinni brać z Ciebie przykład :) Gratulacje! - czytamy.

Internauci zwracają również uwagę na to, że Maffashion może cieszyć się z wyjątkowo lojalnego grona znajomych, które dochowuje powierzonych im tajemnic.

Masz super przyjaciół, nikt się nie wyglądał o twojej ciąży - napisała jedna z fanek Julki.

- To fakt - odpisała Maffashion.

Myślicie, że znane osobowości medialne wezmą przykład z Maffashion i zdecyduja się na bardziej zachowawcze podejście do dzielenia się swoją prywatnością?

Zobacz, jak wyglądała impreza baby shower dla Maffashion w GALERII.