O ciąży Maffashion mówi się od początku maja. To wtedy serwis "Pudelek" powołując się na anonimowego informatora poinformował, że blogerka i Sebastian Fabijański spodziewają się swojego pierwszego dziecka. - Julia jest pod stałą obserwacją lekarza, ponieważ ciąża w połączeniu z chorobą, z którą walczy od wielu lat, czyni sytuację bardzo delikatną - pisał wtedy serwis. Od tamtej pory temat wracał jak bumerang przy każdym nowym zdjęciu opublikowanym Maff na Instagramie, ale plotki nigdy nie zostały potwierdzone przez "przyszłych rodziców".

Maffashion potwierdziła ciążę? "Człowiek się nie wyprze, że to tylko kebab"

Mimo to fani dopatrzyli się kilku szczegółów, które miały potwierdzać wieści o ciąży Maffashion. Przede wszystkim zauważyli, że blogerka, która wcześniej nie miała problemu z pokazywaniem płaskiego brzucha i nienagannej sylwetki, zaczęła chodzić w obszernych bluzach i t-shirtach. Na fotografiach zauważyć można było też jej pełniejszy niż zwykle biust. Początkowo obserwatorzy pytali Kuczyńską, czy zdecydowała się na operację powiększenia piersi, jednak ona upierała się, że to jedynie efekt przybrania na wadze. 

Temat wyglądu Julii Kuczyńskiej wrócił też przy okazji jej najnowszej kampanii dla jednego z producentów telefonów komórkowych. Blogerka wystąpiła w niej w obszernej stylizacji, a obserwatorzy od razu pospieszyli z komentarzami składając gratulacje dla "przyszłej mamy". 

Jeden z internautów napisał: - Teraz to się człowiek nie wyprze, że to tylko kebab. Co ciekawe, na tę zaczepkę Maffashion postanowiła odpowiedzieć: - Kebabów nie jadam i się nie wypieram.

Maffashion jest w ciąży: płeć dziecka i termin porodu

Z upływem kolejnych tygodni o ciąży 32-latki wiemy coraz więcej. Jak informuje serwis "Plotek" Julka i Sebastian już niedługo powitają na świecie... synka! Termin porodu planowany jest na koniec wakacji 2020. 

Sebastian jest w siódmym niebie i chwali się wszystkim, że pod koniec wakacji zostanie ojcem i będzie miał syna. To może stereotypowe, ale dla mężczyzny wiadomość o tym, że to będzie chłopiec, ma szczególne znaczenie. Nie może się już doczekać - zdradza przyjaciel pary.