Maffashion jest w ciąży - pierwsze doniesienia o takiej treści obiegły polskie serwisy o życiu gwiazd już na początku maja. Choć od pojawienia się plotek o odmiennym stanie jednej z najpopularniejszych polskich blogerek modowych minęło już kilka tygodni, sama zainteresowana do tej pory wzbraniała się od jednoznacznej deklaracji na ten temat. Aż do teraz?

Maffashion potwierdza, że jest w ciąży?

W niedzielę 32-letnia Julia Kuczyńska postanowiła pochwalić się na Instagram Story paczką kosmetyków, którą otrzymała od współpracującej z nią marki. Wyraźnie podekscytowana influencerka poinformowała swoich obserwatorów o promocji i przyznała, że sama używa jednego z produktów. I pewnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że chodziło o... kosmetyk dla kobiet w ciąży, a konkretnie olejek na rozstępy.

Lato w tym roku będzie totalnie inne, ale to nie znaczy, że nie można troszeczkę zadbać o swoje cielsko, ciałeczko, ciałunio - powiedziała, prezentując kosmetyki z linii przeznaczonej z myślą o ciężarnych i karmiących piersią.

Dla internautów okazało się to koronnym dowodem na to, że Maffashion i jej partner, aktor i raper Sebastian Fabijański, wkrótce przywitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko.

Jakby tego był mało, niektórzy obserwatorzy twierdzą, że dopatrzyli się już także ciążowych krągłości, które gwiazda mediów społecznościowych rzekomo starała się w ostatnim czasie urywać pod luźnymi ubraniami.

Myślicie, że Maffashion wkrótce zdecyduje się oficjalnie ogłosić światu radosną nowinę o swoim odmiennym stanie?

ZOBACZ TEŻ: Maffashion o związku z Sebastianem Fabijańskim: "Coś tak nieoczywistego może budzić emocje"