Maffashion nie może ostatnio narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Od kiedy media obiegła plotka o tym, że spodziewa się dziecka, internauci postawili sobie za punkt honoru uzyskać niezbity dowód na to, że 32-latka rzeczywiście jest w ciąży. Tym samym od kilku miesięcy fani Julii Kuczyńskiej z jeszcze większym zacięciem przyglądają się najdrobniejszym szczegółom na publikowanych przez nią zdjęciach i nagraniach.

Maffashion pokazała ciążowy brzuch?

Do tej pory na instagramowym profilu blogerki udało im się już wypatrzyć m.in. kosmetyki dla ciężarnych.

ZOBACZ: Maffashion potwierdziła plotki o ciąży? Zdradził ją drobny szczegół

Na początku sierpnia Maffashion ponownie stała się obiektem gorącej dyskusji wśród użytkowników Instagrama. Tym razem pretekstem do dywagacji na temat odmiennego stanu blogerki było jej najnowsze zdjęcie w bikini. Część internautów stwierdziła, że poza, którą przybrała Kuczyńska, przypadkowo wyeksponowała jej już wyraźnie zaokrąglony brzuch.

Julko droga, ciążowego brzucha nie da się ukryć :) źle stanęłaś i go widać :) - skomentowała fotkę jedna z fanek.

- Źle stanęłam? - odpowiedziała pytaniem Maffashion.

Inni internauci zwrócili uwagę na to, że influencerka być może wcale nie stara się ukrywać swojego odmiennego stanu, a to, że nie wypowiada się wprost na ten temat, to po prostu prywatna sprawa jej i jej partnera, Sebastiana Fabijańskiego.

- Nie każdy ma potrzebę pokazywać ciążowy brzuch, a Julka nic nie ukrywa, nie musi co 5 min opowiadać o ciąży jak inne celebrytki / blogerki / aktorki - włączyła się do dyskusji inna internautka. 

Nie wiem co ludzie maja w głowach pisząc komentarze: "ciążowego brzuszka nie da się ukryć", "widać brzuszek". Nawet jeśli, to kto powiedział, że Julka chce go ukryć? Moim zdaniem są granice prywatności, tak jak każdy z nas, tak samo Maff ma do tego prawo. Nie jest to jej obowiązkiem informować wszystkich o tym, czy jest w ciąży, czy nie jest... Każdy mówi to co chce, a jeśli czegoś nie mówi to widocznie nie ma takiej potrzeby... - skomentowała kolejna fanka Maffashion.

Przypomnijmy, że pod koniec lipca Kuczyńska także wymownie odpowiedziała na zaczepkę jednego z internautów, który stwierdził, że nie będzie już mogła dłużej udawać, że jej sylwetka jest efektem spożywania fast foodów.

Teraz to się człowiek nie wyprze, że to tylko kebab - napisał pod postem z nowym spotem reklamowym z udziałem Maffashion, w którym influencerka wystąpiła w obszernej stylizacji.

- Kebabów nie jadam i się nie wypieram - stwierdziła.

Myślicie, że Maffashion zdecyduje się przed rozwiązaniem jednoznacznie odnieść do doniesień na temat swojej ciąży?

ZOBACZ TEŻ: Maffashion potwierdziła ciążę. Znamy płeć dziecka i termin porodu