Maffashion o swojej operacji nosa po raz pierwszy wspominała w mediach społecznościowych już w zeszłym roku. Przypomnijmy, że blogerka zdecydowała się na nią z powodów zdrowotnych, a nie ze względów estetycznych. Pod koniec sierpnia blogerka w końcu doczekała się swojego terminu i przeszła zabieg, który w znacznym stopniu miał poprawić jej komfort życia.  Z powodu krzywej przegrody nosowej i przerośniętych małżowin nosowych 30-latka niemal nieustannie zmagała się z bólem głowy, gorączką, przeziębieniem i dusznościami. W związku z licznymi pytaniami, które spływały do niej od zaniepokojonych jej stanem obserwatorów i fanów, gwiazda internetu w końcu postanowiła szczerze opowiedzieć o kulisach zabiegu korygującego jej skrzywioną przegrodę nosową. W środę wieczorem Julia Kuczyńska opublikowała na Instagramie obszerny wpis, w którym zdradziła, że obyło się bez powikłań, a rekonwalescencja przebiega w ekspresowym tempie. Maffashion wróciła już nawet do pracy!

- Jestem jak robot! Dziś mija 10 dzień od zdjęcia gipsu, sylikonowych wkładek, szwów (drugie jeszcze zostały w środku) itd. z mojego zoperowanego nosa. Sama operacja była bezbolesna! I cieszę się, że poinformowałam Was jak się czuję tuż po. Nie chciałam jednak upubliczniać żadnych szczegółów przebiegu - bo ten nawet mi nie jest znany i niech tak zostanie hehe - napisała w liście do fanów.

Maffashion o operacji nosa

Maffashion w pierwszych dniach po operacji nosa unikała pokazywania swojej twarzy w social media. Teraz wyjaśniła, że robiła tak dlatego, bo chciała oszczędzić fanom widoku "zakrwawionego, wielkiego, płaskiego i nienaturalnie zadartego do góry nosa". Na dodatek w jego wnętrzu był obrzęk, w środku pojawił się krwiak. Blogerka przyznaje, że z dnia na dzień jest jednak coraz lepiej i nadspodziewanie dobrze znosi efekty operacji.

- Pytacie czy teraz odczuwam ból. Otóż do dziś nie wzięłam ani jednej tabletki przeciwbólowej. Fakt, jeszcze minie około tydzień zanim zacznę normalnie oddychać (wczoraj po raz pierwszy poczułam zapach czegokolwiek), ale czuję się świetnie! - czytamy we wpisie blogerki.

Julia Kuczyńska podziękowała też lekarzowi, który ją operował oraz wszystkim osobom za wsparcie. Zdradziła też, że ostateczny wygląd jej nosa będzie można ocenić dopiero około rok po operacji.

Najnowsze zdjęcia Maffashion z jej Instagrama oraz fotografie z jej ostatnich publicznych wyjść możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MAFFASHION po operacji nosa: Straciłam dużo krwi