Maffashion to bez wątpienia jedna z najbardziej wpływowych postaci w polskim Internecie. 33-latka, która zaczynała swoją karierę w sieci jako tzw. szafiarka, dziś jest odnoszącą ogromne sukcesy w sieci mody influencerką i bizneswoman. Julia Kuczyńska, bo tak naprawdę nazywa się gwiazda mediów społecznościowych, od niemal dziewięciu miesięcy spełnia się także w roli matki.

ZOBACZ: Maffashion szczerze o porodzie: "Były komplikacje"

Ojcem dziecka Maffashion jest Sebastian Fabijański. Popularny aktor, który ostatnio próbuje swoich sił również jako raper i malarz, udzielił niedawno głośnego wywiadu, w którym rozliczył się ze swoją trudną przeszłością.

ZOBACZ: Sebastian Fabijański wyznał, że trafił do szpitala psychiatrycznego: "Byłem w takim stanie, że bałem się swojego cienia"

Maffashion szczerze o związku z Sebastianem Fabijańskim

Wyznanie Fabijańskiego na temat zmagań z syndromem DDA (dorosłych dzieci alkoholików), tragicznej śmierci ojca, depresji, zaburzeń lękowych, a wreszcie pobytu w szpitalu psychiatrycznym, odbiły się szerokim echem w mediach. Głos w sprawie rodzinnych problemów gwiazdora zabrała w końcu też partnerka artysty.

Chciał rozliczyć się z przeszłością. Wierzy, że jego słowa mogą przydać się innym osobom z rodzin z kłopotami alkoholowymi - powiedziała Mafashion w rozmowie z "Party".

Współwłaścicielka marki Eppram zapewniła, że jej ukochany dziś żyje w trzeźwości i jest wspaniałym ojcem dla ich wspólnego syna Bastiana.

Zwariował na punkcie Bastka. Jest totalnie w niego zapatrzony i okazuje mu dużo miłości - wyznała.

Stroniąca zazwyczaj od wypowiadania się na tematy prywatne Maffashion odpowiedziała też na dość intymne pytanie o to, czy nie bała się związać z osobą, która ma na swoim koncie tak duży bagaż trudnych doświadczeń. Swoimi słowami po raz kolejny udowodniła, że jej partner może na nią liczyć w każdej sytuacji.

To zależy chyba od siły uczucia i charakteru człowieka. Jeden rozstanie się, bo partner miał wypadek i jeździ na wózku. Drugi przy nim zostanie. A ja... mam charakter - zdradziła.

SPRAWDŹ TEŻ: Maffashion i Fabijański zdradzają, jak czują się w roli rodziców: "Narodziło się coś, dla czego warto walczyć do końca"