Maffashion urodziła! Blogerka i Sebastian Fabijański 10 września 2020 roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Szczęśliwą nowiną podzieliła się Julka na Instagramie publikując urocze zdjęcie z dzieckiem i partnerem. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że na świat przyszedł synek pary. - BJF 10.09.20 - napisała pod fotografią Maffashion dając znać fanom, że chłopiec otrzymał dwa imiona. Gratulacje złożyli już parze m.in. Ewa Chodakowska, Sara Boruc, Julia Wieniawa oraz Michał Szpak.

Maffashion urodziła syna

O ciąży Maffashion plotkowano już od kilku miesięcy, ale na jej oficjalne potwierdzenie ze strony blogerki musieliśmy poczekać aż do końca sierpnia. Płeć dziecka wyjawił na Instagramie sam Fabijański publikując zdjęcie z uroczej sesji zdjęciowej ukochanej: - Oni. Miłość - napisał, jednocześnie informując, że Julia spodziewa się syna.

W trakcie ciąży Maffashion musiała zmierzyć się z trudnościami ze względu na Hashimoto. To prawdopodobnie też dlatego nie chciała wcześniej dzielić się szczęśliwą nowiną i bardzo dbała o siebie przez całe 9 miesięcy.

Zdjęcia dziecka Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego obejrzycie w galerii.

Serdecznie gratulujemy!