Maffashion ścięła włosy i od razu pochwaliła się tym na Instagramie. Blogerka zaczynała jako ciemna blondynka, potem jej włosy stawały się coraz jaśniejsze, a przez pewien czas były nawet różowe. Fryzury Julii Kuczyńskiej były szeroko omawiane w mediach, zwłaszcza gdy czesała się w dwa długie i ścisłe warkocze lub gdy zaplanowała skrócenie włosów w tym samym czasie, co Jessica Mercedes Kirschner. Wtedy doszło nawet do małego spięcia między blogerkami w social mediach, ale konflikt został szybko rozwiązany - Jessica i Maffashion pojawiły się razem w bliźniaczych stylizacjach na pokazie mody i dały wszystkim portalom plotkarskim pstryczka w nos. Wówczas chodziło jednak tylko o skrócenie włosów, a teraz Kuczyńska radykalnie ścięła włosy. Nowa fryzura Maffashion właśnie zadebiutowała na salonach!

Maffashion gościła na imprezie NOIZZ Fresh Fashion Awards2018.Blogerka była jedną z jurorek konkursu dla młodych projektantów, jaki odbył się w ramach wydarzenia. Na gali NOIZZ Julia zjawiła się w bardzo modnej asymetrycznej spódnicy i białej wydekoltowanej koszuli. Luksusowym dodatkiem były szpilki z biżuteryjną aplikacją marki Balenciaga. Identyczne ma w swojej szafie Joanna Horodyńska.

ZOBACZ TEŻ: Maffashion ścięła włosy. Duża metamorfoza! Wygląda jak Magda Mielcarz?

Krótkie włosy Maffashion budziły zainteresowanie, bo blogerka po raz pierwszy pochwaliła się nową fryzurą gdzie indziej niż na Instagramie. Naszym zdaniem Julia Kuczyńska w krótkich włosach wygląda super stylowo i bardzo dziewczęco. A Wam się podoba? Zobaczcie zdjęcie z imprezy Fresh Fashion Awards 2018 w naszej GALERII! Na ściance pozowali też Maja Sablewska, Radek Pestka, Michał Piróg, Ewa Szabatin, Ramona Rey czy Wojtek Mazolewski.

Niedawno polecieliśmy z Maffashion do Paryża na pokaz BALMAIN. Zobaczcie, jak było>>