Zdjęcie Maffashion w sukni ślubnej opublikowała na Instagramie jej przyjaciółka, Lana Nguyen. Julka i Lana na co dzień współpracują przy tworzeniu marki Eppram, a projektantka wietnamskiego pochodzenia prowadzi oprócz tego własną firmę, która oferuje m.in. kreacje ślubne. W jeden ze swoich projektów - suknię z gorsetową górą i imponującym, falbaniastym dołem - ubrała blogerkę. Fotografia Maffashion zachwyciła internautów, którzy zasypali ją komplementami.

- Zakochałam się, perfekcja, wow, jaka piękna - piszą w komenatarzach.

Maffashion bierze ślub z Sebastianem Fabijańskim?

Czy tego typu zdjęcia oznaczają, że Julia planuje wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu? Tego nie wiadomo. Przypomnimy, że Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański zaczęli spotykać się w 2019 roku, a ich znajomość rozwinęła się dosyć szybko. W grudniu wiedzieliśmy już, że są zaręczeni, a z pierścionkiem na serdecznym palcu blogerka zapozowała do sesji w "Fashion Magazine". We wrześniu 2020 roku na świat przyszedł ich syn Bastian, a fani zaczęli coraz częściej poruszać temat ślubu pary.

Sebastian Fabijański kilkukrotnie wypowiadał się na temat małżeństwa z Maffashion i co ciekawe, za każdym razem twierdził, że "nie zamierza być mężem".

- Jakieś tam czytałem artykuły tam, że ja już planuję podobno ślub na grudzień, ale rozważamy też wiosnę. No nie ma takich planów. (...) Czy [Julia] to jest dobry materiał na żonę? Nie mam nic przeciwko, natomiast wiem o tym, że to jest super materiał na matkę - mówił w programie "Hejt Park".

- Nie, mąż nie, i raczej nigdy nim nie będę - wyznał innym razem podczas transmisji na żywo na Instagramie.

Jego wypowiedzi poruszyły internautów, którzy zastanawiają się, czy aktor znany z oryginalnego poczucia humoru jedynie żartował, czy naprawdę nie zamierza stanąć przed ołtarzem z Maffashion u boku.