Tegoroczny festiwal w Cannes powinien odbyć się w maju, ale niestety ze względu na obecną sytuację na świecie, po raz pierwszy w historii został odwołany. Brak możliwości odwiedzenia Prowansji sprowokował wiele gwiazd do wspominania jego poprzednich edycji w mediach społecznościowych. Trzy lata temu na wieczornej galowej premierze w słynnym pałacu festiwalowym w Cannes miała okazję zaprezentować się Maffashion. Blogerka na tę okazję ubrała piękną rozłożystą suknię w kwiatowy wzór francuskiej marki Corizzi Paris i zrobiła naprawdę dobre wrażenie. 

Maffashion wspomina makijaż z Cannes

Jak się jednak okazuje kulisy przygotowywania stylizacji Maffashion, którą zobaczyliśmy na czerwonym dywanie były nie takie, jak sobie wyobrażała. Dopiero po kilku latach blogerka zdecydowała się opowiedzieć, jak naprawdę wyglądała jej wizyta w Cannes.

- Mieliśmy wszyscy zagwarantowane profesjonalne makijaże razem z fryzurami. Miały je zrobić osoby, które przyjdą do nas do pokoju i przygotują nas na czerwony dywan. Byli umówieni na konkretną godzinę, ale przyszli półtorej godziny wcześniej, kiedy ledwo wyszłyśmy spod prysznica, więc nie mogłyśmy ich przyjąć. W takim razie mieli pójść umalować kogoś innego i wrócić. Niestety okazało się, że później przyszły do nas dwie zupełnie inne osoby. Podejrzewam, że wszyscy makijażyści biegali po hotelu z tymi samymi pędzlami i nawet nie mieli kiedy ich umyć - mówiła Maffashion na Instagramie.

Niestety makijaż Julki wyszedł, łagodnie mówiąc, nie najlepiej. Kuczyńska musiała przerwać go w trakcie i ostatecznie na czerwony dywan pomalować się sama, a fryzurę zrobiła jej towarzysząca jej fryzjerka, Gabriela Zalewska.

- Swój makijaż niestety w trakcie przerwałam. W momencie, kiedy jest to duże wydarzenie i mam wyjść na czerwony dywan, patrząc że wyglądam gorzej niż normalnie, to jest to trochę stresujące. Tym bardziej kiedy zostało 20 minut do wyjścia. Panu makijażyście powiedziałam, że jest idealnie z myślą, że muszę zmyć od nowa całą twarz. Pan poszedł, a ja szybko pomalowałam się na nowo. Mało brakowało, a ta osoba z tego wideo wyszłaby na czerwony dywan. To wyglądało jak dowcip.

Widząc końcowy efekt pomyślelibyście, że tak wyglądały "profesjonalne" przygotowania w Cannes?

Zdjęcia makijażu Maffashion z Cannes obejrzycie w naszej GALERII.