Maffashion - a właściwie Julia Kuczyńska - przez lata obecności w świecie mody udowodniła, że nie jest tylko pragnącą sławy "szafiarką" aspirującą do tytułu celebrytki. To przede wszystkim inspiracja oraz autorytet dla milionów polskich nastolatek. Zarówno w kwestii podejścia do życia, jak i udowodniania, że chcieć znaczy móc. Maffashion wciąż konsekwentnie buduje swoją pozycję w polskiej branży modowej oraz w blogosferze. Obecnie jest jedną z dwóch najpopularniejszych fashion blogerek w Polsce (obok Jessiki Mercedes Kirschner).

Maffashion pokazała Polkom, że styl nie zależy od zawartości portfela, a w ubraniach z tzw. "sieciówek" można wyglądać równie dobrze, co w rzeczach luksusowych marek. Wypromowała też wiele polskich brandów.

Blogerka nawet na chwilę nie zwalnia tempa! Na swoim Instagramie Maffashion wstawiła właśnie zdjęcia - z wydawałoby się - urodzinowej imprezy Dawida Podsiadło. Nic z tego! Julia wzięła udział w zdjęciach do najnowszego klipu artysty. Jak sądzicie, blogerka poradzi sobie z kolejnym wyzwaniem? Zobaczcie w naszej GALERII, jak wypadła na planie.

»ZOBACZ TAKŻE: Dawid Podsiadło kończy 23 lata: Kiedyś miałem wiarę w sercu, dzisiaj wierzę głównie w miłość

My już nie możemy się doczekać! Tym samym poniżej przypominamy poprzedni klip Dawida.