Maffashion to aktualnie najpopularniejsza polska blogerka modowa (ponad 910 tys. obserwatorów na Instagramie i ponad 750 tys. fanów na Facebooku). Jednak Julia Kuczyńska chętnie angażuje się też w projekty zupełnie niezwiązane z modą. Maffashion nie odmawia kreatywnej współpracy, jeśli tylko projekt jest ciekawy i... zabawny! Ostatnio odtworzyła na przykład (nie)sławny makijaż sylwestrowy zaprezentowany w Pytaniu na Śniadanie. Często na swoim Facebooku wyśmiewa też inne absurdy. Poczucie humoru to cecha, za którą Maffashion szczególnie cenią jej fani. Oraz jej narzeczony - Czarek Jóźwik, youtuber, jeden z członków teamu Abstrachuje.

YouTube jest  jak wiadomo jednym z największych i najszybciej rosnących serwisów internetowych, a zakładając tam kanał, szybko można odnieść sukces. Właśnie dzięki YouTube'owi wielką sławę zyskali Abstrachuje: Czarek Jóźwik, Robert Pasut i Rafał Masny. Serwis przyniósł im nie tylko rozpoznawalność - dzięki niemu mają też dobrze płatną i na pewno nie nudną pracę. Swoje produkcje na YouTube dodaje również Maffashion, a czasem występuje także w filmach, które są produkowane przez youtuberów.

Tym razem Maffashion pojawiła się na kanale Nieprzygotowani produkowanym przez Abstra. W serialu internetowym Nieprzygotowani poznajemy historie piątki nastolatków, którzy rozpoczynają pierwszy rok nauki w szkole średniej. Filmy mają charakter wybitnie komediowy, prześmiewczy, i skierowane są do młodzieży. Mimo tego że sami producenci grają w odcinkach jedynie drugoplanowe role, w serialu możemy odnaleźć charakterystyczny dla nich humor. Głównymi postaciami w serialu są nieznani do tej pory nastolatkowie, którzy odnoszą duży sukces w sferze YouTube. 

Maffashion w filmiku z serii Nieprzygotowani wcieliła się w rolę macochy zbuntowanej nastolatki Marioli, która próbuje przygotować niezapomniane, magiczne święta. Mimo wielkich starań pani domu, pasierbica przekształca uroczystą wigilijną kolację w... spontaniczną imprezę, zapraszając swoich znajomych wraz z ich rodzinami.

Blogerka doskonale odnalazła się w roli aktorki, grając u boku swojego narzeczonego, Czarka Jóźwika. Do produkcji został zaproszony, również rozpoznawalny dzięki karierze na YouTube, Ajgor Ignacy. Widzieliście już film? W ciągu niepełnych dwóch tygodni obejrzano go już... ponad 1 700 000 razy! Całość obejrzycie tutaj:

Maffashion trafiła także do naszego podsumowania najlepiej ubranych gwiazd 2016 roku. Widzieliście je już?