Maffashion zaprojektuje autorską kolekcję dla dzieci. Blogerka podjęła współpracę z polską marką Maylily, która oferuje produkty przeznaczone do snu dziecka, na spacery, do kąpieli i pielęgnacji a także różnorodne akcesoria dla mam. Julia ma już doświadczenie w projektowaniu dziecięcych ubranek - jakiś czas temu wprowadziła linię Mini do oferty prowadzonej przez nią marki Eppram. 

Maffashion zapowiada nowy projekt. Zaprojektuje kolekcję dziecięcą

Kolekcja Maffashion x Maylily zapowiada się jako harmonijna mieszanka kreatywności z bardzo mocnym fundamentem wartości rodzinnych. Prace nad nią już
trwają, a efekty zostaną zaprezentowane wkrótce. 

- Bastian uwielbia kocyki, są dla niego lepsze niż niejedna zabawka. Wielokrotnie wspominałam o tym na swoim Instagramie, a spośród wielu różnych firm, których rzeczy miałam okazję sprawdzić, to właśnie Maylily skradło moje serce. Ich rzeczy są tak miłe w dotyku, tak piękne, że od razu chce się je dać dziecku. Będąc ambasadorką marki z wielką przyjemnością zaprojektuję autorską kolekcję, bo wiem, że jakość produktów będzie na najwyższym poziomie - mówi o współpracy Maffashion.

Podekscytowania współpracą nie kryje również założycielka marki Katarzyna Mitas, która twierdzi, że blogerka świetnie pasuje do firmy i wartości, którymi ona sama się kieruje.

Jesteście ciekawi efektów tej współpracy?