Kim jest Maffashion?

Maffashion, a właściwie Julia Kuczyńska, przez lata obecności w świecie mody udowodniła, że nie jest tylko „szafiarką”, która aspiruje do bycia celebrytki. Otóż Maffashion zbudowała sobie silną pozycję w polskiej blogosferze i social mediach (ponad 702 tys. fanów na Facebooku i prawie 870 tys. followersów na Instagramie), ale przede wszystkim w branży modowej. Obecnie Maffashion jest jedną z najpopularniejszych fashion blogerek w Polsce.

Kim jest Czarek Jóźwik?

Czarek Jóźwikto jeden z członków Abstrachuje kanału, który na YouTube stworzyła trójka kolegów – Czarek, Robert i Rafał. Tam prezentują świat widziany w krzywym zwierciadle – pełen żartów, niedopowiedzeń i absurdalnego humoru.

Julia Kuczyńska i Czarek Jóźwik są razem od prawie dwóch lat. Ich związek był nie lada zaskoczeniem dla fanów zarówno Julii, jak i Czarka. Zakochani często dzielą się wspólnymi zdjęciami, na których okazują sobie czułości. Nic dziwnego, że dziś mówi się, że Maffashion i Czarek Jóźwik to jedna z najgorętszych par sezonu. A ostatnie wydarzenie z pewnością jest tego potwierdzeniem.

ZOBACZ: Maffashion i Czarek Jóźwik - tak okazują sobie miłość [ZDJĘCIA]

Zaręczyny Maffashion i Czarka Jóźwika

Okazuje się, że Czarek Jóźwik poprosił Julię Kuczyńską o rękę! Blogerka aktualnie przebywa w Londynie, gdzie bierze udział w sesji zdjęciowej dla Michaela Korsa. Okazuje się, że ukochany postanowił zrobić jej niespodziankę i ... przyleciał do Wielkiej Brytanii z zaręczynowym pierścionkiem! Blogerka pochwaliła się pierścionkiem na Snapchacie. Najszczęśliwsza na świecie - podpisała jedno ze zdjęć.

ZOBACZ TEŻ: Maffashion najlepsza na Facebooku! Zostawiła inne blogerki daleko w tyle [RANKING]

Czyżby szykował się ślub roku?  Z pewnością suknia ślubna Julii Kuczyńskiej zrobi furorę. Zobaczcie w naszej GALERII najpiękniejsze zdjęcia HOT pary!