Maffashion to jedna z pierwszych - i nielicznych - blogerek modowych z Polski, którym udało się przekuć popularność w internecie na sukces zawodowy. Szybkie tempo życia i pracy jest oczywiście dla Julii Kuczyńskiej źródłem satysfakcji, ale także powodem, przez który odkłada na później wiele marzeń. W ostatnim wywiadzie zdradziła, że jednym z nich jest adopcja psa.

Jedną z większych zmian, które zmieniły moje życie, była przeprowadzka 11 lat temu do Warszawy. Studentka, bez zaplecza finansowego, znajomości. Kompletnie sama, ale za to pełna energii i chęci. Pewnie kolejną rewoltą w moim życiu będzie coś o czym marzę od lat - adopcja psa - wyznała w wywiadzie dla "JOY".

Przygarnięcie pod swój dach wyśnionego czworonoga na pewno przewróci życie blogerki modowej do góry nogami. My nie mamy też wątpliwości co do jednego - pies Maffashion z pewnością z marszu zostanie jednym z najpopularniejszych zwierzaków w polskim internecie. Nie możemy się już doczekać!

Maffashion o marzeniach i zmianach w życiu

Czy posiadanie psa to jedyne marzenie, z którego realizacją Maffashion czeka na spokojniejszy okres w życiu? Raczej nie. Gwiazda, która w tym roku skończyła 31 lat, w planach na przyszłość zdecydowanie ma założenie rodziny.

Życiowym sukcesem będzie dla mnie moment, w którym jako starsza osoba spojrzę na swoje życie, rodzinę, wnuki, bliskich i będę mogła z pełną świadomością stwierdzić, że jest super i że czuję się szczęśliwa - dodała w wywiadzie dla magazynu.

Zdjęcia oryginalnych stylizacji Maffashion z jej ostatnich publicznych wyjść możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MAFFASHION szczerze o operacji nosa: "Jestem jak robot!"