Magdalena Boczarska i Nicole Kidman na wystawie Omegi w Sankt Petersburgu. Goszcząca dotąd w kilku lokalizacjach na całym świecie wystawa Omegi poświęcona zegarmistrzostwu dla kobiet dodaje obecnie blasku wnętrzom Pałacu Marmurowego. Jej inauguracja odbyła się w charakterystycznym dla Omegi eleganckim stylu. W zorganizowanych z tej okazji koktajlu i kolacji wzięło udział wielu międzynarodowych gości i przedstawicieli mediów oraz laureatka Oscara, Nicole Kidman. Polską przedstawicielką w Rosji była Magdalena Boczarska. Aktorka miała okazję osobiście poznać międzynarodową gwiazdę kina.

Magdalena Boczarska i Nicole Kidman na wystawie Omegi

Magdalena Boczarska na spotkanie z Nicole Kidman wybrała klasyczny biały t-shirt z czerwonym napisem, podczas gdy australijska aktorka zjawiła się w pięknej koronkowej sukni. Mimo to, internauci komplementowali jej naturalny wygląd i luz. Nasze serce skradła kreacja Boczarskiej, w którą przebrała się na wieczorne przyjęcie. Aktorka na imprezę Omegi wybrała czarną suknię zaprojektowaną przez Gosię Baczyńską. Do ciemnej kreacji z koronkowymi wstawkami dobrała czarną kopertówkę, włosy upięła w niedbały kok, a stylizację dopełniła delikatnym makijażem. 

Zobaczcie ZDJĘCIA kreacji Boczarskiej i Kidman w galerii --->

Nicole Kidman na wystawie Omegi pojawiła się w eleganckiej czarnej sukni do ziemi z półprzezroczystymi wstawkami. Kwadratowy dekolt, bufiaste rękawy i tiulowy dół sukni sprawiły, że kreacja wyróżniała się z tłumu, a Nicole Kidman, jak zwykle, wyglądała zachwycająco. Aktorkę można często zobaczyć na czerwonym dywanie z zegarkiem Omegi w stylu vintage na ręku. Kidman dobrze zna świat zegarków - była obecna na dwóch poprzednich edycjach wystawy „Her Time” w Mediolanie i Szanghaju. 

Wystawa Omegi „Her Time” przedstawia ewolucję modowych trendów i zegarków Omegidla kobiet - od wczesnych zegarków-naszyjników typu Lèpine, przez „sekretne” zegarki biżuteryjne, po najbardziej współczesne kreacje. W otwarciu wystawy Omegi w Sankt Petersburgu wzięło udział wiele rosyjskich gwiazd, w tym projektant mody Igor Chapurin, wokalistka Inna Malikova, aktor Pavel Volya i jego żona, gimnastyczka oraz dziennikarka telewizyjna Liasan Utiasheva. Mistrzynią Ceremonii była Aliona Doletskaya. Wśród międzynarodowych gości znalazły się: polska aktorka Magdalena Boczarska tajlandzka aktorka Ranee „Bella” Campen, turecka aktorka Saadet Isil Aksoy, malezyjska dziennikarka telewizyjna Marion Cauter oraz amerykańska projektantka Kelly Wearstler.