Magdalena Bator, uczestniczka 7. edycji "Rolnik szuka żony", poznała ukochanego w ostatnim odcinku show TVP. Od tej pory pozostają szczęśliwym związku, z którego narodził się synek. Rolniczka właśnie pochwaliła się jego zdjęciem. Jakie imię otrzymał i jak czuje się obecnie młoda mama?

Magda Bator z "Rolnik szuka żony" - życie po programie

Magdalena Bator była uczestniczką 7. edycji programu TVP "Rolnik szuka żony". Jej droga do znalezienia w show tego jedynego, była nietypowa. Kobieta zaprosiła do swojego gospodarstwa kilku wybranych kandydatów, ale żaden z nich nie podbił jej serca. Kiedy "Rolnik..." dobiegał końca, pojawił się w nim Jakub, który nie znalazł się w show z powodów osobistych, ale również wysłał list do Magdy. Para szybko się do siebie zbliżyła, a po pewnym czasie zaczęła nawet planować ślub. Niedługo później rolniczka zawiadomiła o swojej ciąży.

W marcu 26-latka pochwaliła się na Instagramie pięknymi zdjęciami z ciążowej sesji, na których widać było mocno zaokrąglony brzuszek. Do rozwiązania doszło dwa miesiące później, a tuż przed Dniem Dziecka Magda Bator pochwaliła się zdjęciem synka, zdradziła jego imię i napisała, co czuje:

Marcel, Marcelek jest z nami. Mamy go. Czułość, Oddanie - wyznała rolniczka.

Pod postem posypały się gratulacje dla świeżo upieczonej mamy i zachwyty nad chłopcem.

Urocze zdjęcie syna Magdy Bator znajdziecie w naszej galerii

Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ TAKŻE: Magda z "Rolnik szuka żony" zostanie mamą. Pokazała piękne zdjęcia z ciążowym brzuszkiem