Magdalena Cielecka zagra w zagranicznym filmie "The Song of Names" razem z takimi gwiazdami, jak Tim Roth i Clive Owen. Film będzie ekranizacją powieści "Pieśń imion" Normana Lebrechta. Kilka dni temu na Instagramie Cieleckiej pojawiło się zdjęcie z planu. Aktorka pochwaliła się, że jest teraz w Budapeszcie, gdzie kręci kolejny film. Nie napisała jednak, że jest to zagraniczna produkcja z gwiazdami Hollywood w obsadzie! Tim Roth był nominowany do Oscara za rolę w filmie "Rob Roy", występował też w filmach Quentina Tarantino i Michaela Haneke. Z kolei Clive Owen zagrał w słynnym dramacie "Closer" z Julią Roberts oraz m.in. w "Ludzkich dzieciach" oraz w "Bez granic" z Angeliną Jolie. Reżyserem filmu jest François Girard, twórca takich dzieł jak "Purpurowe skrzypce", "Chór" czy "Jedwab". Magdalena Cielecka oficjalnie figuruje w obsadzie "The Song of Names" w największym serwisie filmowym imdb.com. O czym będzie film i kogo zagra w nim Polka? Sprawdź PONIŻEJ.

Magdalena Cielecka w "The Song of Names"

Film "The Song of Names" będzie kręcony w Londynie, Nowym Jorku, Montrealu, Budapeszcie oraz w niemieckim obozie zagłady w Treblince. Tim Roth i Clive Owen grają dwóch przyjaciół, Dovidla i Martina, których losy połączyła wojna - pierwszy z nich, Żyd, był ukrywany przez rodzinę drugiego, Brytyjczyka. Gdy wkraczają w dorosłość, Dovidl nagle znika. Martin odkryje, co się z nim stało, dopiero 40 lat później. Tłem dla historii o męskiej przyjaźni są meandry historii XX wieku. Na razie nie wiadomo jeszcze, kogo w "The Song of Names" zagra Magdalena Cielecka, choć najprawdopodobniej wcieli się w Polkę. Liczymy, ze aktorka wkrótce powie więcej o swoim udziale w filmie i o swojej roli. Premierę filmu zapowiedziano na 2020 rok.

Ostatnio zagranicznymi sukcesami mogą pochwalić się też: Joanna Kulig, która wystąpi w nowym serialu Amazonu i mówi się, że ma szansę na Oscara za "Zimną Wojnę", a także Agata Buzek, która zagrała w filmie z Robertem Pattinsonem i Juliette Binoche.