Magda Gessler świętuje 65 urodziny! Gospodyni programu "Kuchenne Rewolucje" 10 lipca 2018 roku kończy 65 lat. Jej kariera nabrała zawrotnego tempa właśnie po 60-tce. Gessler zadaje więc kłam teorii, że tylko w młodości można odnieść sukces. Magda Gessler jest postacią fascynującą, kolorową i pełną niespożytej energii. W jej żyłach poza polską płynie też włoska (po ojcu) i rosyjska (po matce) krew. Restauratorka mieszkała w kilku krajach, poznała wielu aktorów, reżyserów, polityków, a nawet koronowane głowy. Dzieciństwo spędziła w Bułgarii i na Kubie. Ojcem chrzestnym Gessler był sam Ryszard Kapuściński. Gwiazda gastronomii studiowała malarstwo w Hiszpanii. Podobno poznała samego Pedro Almodovara! W latach 90 Magda wydawała zamknięte przyjęcia dla tzw. towarzyskiej śmietanki. Gościli na nich m.in. Joanna Przetakiewicz, Kinga Rusin, Hanna Lis, polscy milionerzy i przedstawiciele świata polityki. Gessler osiągnęła ogromną popularność po 2010 roku, kiedy to w TVN zadebiutował jej program "Kuchenne Rewolucje". W 2012 roku Magda po raz pierwszy wystąpiła w programie "MasterChef", Oba formaty ugruntowały jej pozycję na samym szczycie polskiego show-biznesu.

Magda Gessler - metamorfoza

Magda Gessler  jeszcze 20 lat temu nie wyróżniała się specjalnie stylem. Za to burza jej blond loków zawsze zwracała uwagę. Ale stylizacje restauratorki nie były tak szalone i kolorowe, jak dzisiaj. Od kilku lat Gessler zaskakuje doborem strojów i dodatków. W branży modowej uchodzi za kolorowego ptaka. Jej styl, choć ekscentryczny, ma swoje naśladowczynie. Przez pewien czas Magda zajmowała się nawet projektowaniem. Zobacz w naszej GALERII, jak zmieniała się Magda Gessler w ostatnich latach>>

Córka Magdy Gessler

Dziś w ślady Magdy Gessler idzie jej córka, Lara Gessler (29). Lara jest cukiernikiem, uwielbia gotować, zna się na kuchni tak samo dobrze, jak jej mama. Córka Gessler dba o rozwój warszawskiej restauracji i cukierni Słodki Słony. Tak jak jej mama, Lara również związała się z telewizją TV. Wkrótce zobaczymy ją w show "Ameryka Express". Czy Lara Gessler zdobędzie taką samą popularność jak Magda Gessler? Wkrótce się przekonamy!