Magda Gessler to kolejna gwiazda, która zdecydowała się na wiosenną zmianę fryzury. Co prawda prowadząca "Kuchenne Rewolucje" nie przeszła ogromnej metamorfozy, ale zmiana na jej głowie i tak jest bardzo zauważalna. Jako pierwsi nową fryzurę uwielbianej przez miliony Polaków restauratorki zauważyli oczywiście jej fani. Magda Gessler pokazała bowiem zdjęcia ze znaczną zmianą w swoim wizerunku na Instagramie, gdzie jej profil obserwuje już prawie 400 tys. użytkowników.

ZOBACZ: Jajka faszerowane i inne przepisy Lewandowskiej na dania wielkanocne

Nowa fryzura Magdy Gessler robi furorę

Magda Gessler od lat słynie z burzy blond loków, które praktycznie stały się jej znakiem rozpoznawczym na równi z zabawnymi tekstami, które wypowiada w telewizji i w internecie. Miłośnicy twórczyni "Kuchennych Rewolucji" będą musieli się jednak teraz przyzwyczaić do nieco innej fryzury na głowie swoje idolki. Tym razem Magda Gessler postawiła na dłuższe, lekko pofalowane włosy. Efekt jest rewelacyjny. Fani twierdzą, że takim uczesaniem restauratorka odjęła sobie co najmniej kilka lat. Oto zaledwie kilka z setek pozytywnych komentarzy pod najnowszymi zdjęciami Magdy Gessler na Instagramie:

- Zmiana fryzurki na lepsze. Zaczesanie do góry to jest to! A może jeszcze bardzie proste? Besos
- Świetna fryzura Pani Magdo, niezwykle odmłodziła
- Pani Magdo , pięknie , dziewczęco , bardzo na plus w tej fryzurze:)
- Od razu inna kobieta. Przepięknie

A wy co sądzicie o nowej fryzurze Magdy Gessler? Zgadzacie się z opinią internautów? Zdjęcia gwiazdy "Kuchennych Rewolucji" możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>