Magda Gessler lubi podkreślać, że prowadzi bardzo luksusowy styl życia. Gwiazda lubi markowe ubrania i dodatki, zwłaszcza buty i okulary przeciwsłoneczne. Choć na co dzień restauratorka mieszka w Warszawie, to często bywa też w Toronto, gdzie mieszka na stałe jej partner Waldemar Kozerawski, i w Madrycie, w którym Gessler spędziła dużą część swojej młodości.

Gessler chętnie chwali się też swoimi znajomościami. Gwiazda "Kuchennych Rewolucji" przyjaźni się m.in. z Łukaszem Jemiołem i chirurgiem plastycznym gwiazd, Krzysztofem Gojdziem.

» ZOBACZ: Chirurg gwiazd opowiedział o swojej przyjaźni z Gessler!

Okazuje się jednak, że Magda Gessler ma też znajomości z zagranicznymi sławami!

- Znamy się z Madonną. Obie bywamy w centrum kabały. Tam się widujemy. Sharon Stone natomiast była gościem moich restauracji. Była w Fukierze. Wypiłyśmy butelkę szampana w toalecie. Piszemy do siebie. Spotykamy się, kiedy jestem poza granicami Polski. Może przyjaźń to za duże słowo, ale znamy się dobrze! - wyznała w "Super Expressie" gwiazda.

Zwłaszcza Stone musiała zrobić na Gessler dobre wrażenie. Gwiazda pochwaliła się bowiem na Facebooku wspólnym zdjęciem z aktorką, które zrobiono w jej restauracji.

"Przemiłe wspomnienia. Sharon Stone w mojej restauracji. Przemiła osoba, cudowna rozmówczyni, doskonała aktorka" - podpisała fotografię Magda Gessler.

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Magda Gessler - Szczerze wyznaje: "Jestem zakochana!"