Magda Gessler już niedługo pojawi się w nowym programie kulinarnym? Bardzo możliwe! Takie informacje pojawiły się przynajmniej na łamach poniedziałkowego wydania magazynu „Flesz”. Dwutygodnik podaje, że ulubiona przez Polaków restauratorka już wkrótce znowu wyruszy w Polskę, ale nie po to, aby odwiedzać podupadające restauracje, ale by wyszukiwać kulinarnych talentów! Czy zatem Magda Gessler faktycznie już szykuje się do pracy nad nowym formatem dla TVN?

Magda Gessler dostała nowy program w TVN?

Nie od dziś wiadomo, że Magda Gessler jest pewniakiem, jeśli chodzi o wysokie wyniki oglądalności. Nic więc dziwnego, że w TVN prowadzi już 17. edycję show restauracyjnego „Kuchenne Rewolucje” oraz jest jurorką talent-show „MasterChef”, a na Food Network ma swój autorski program „Sexy kuchnia Magdy Gessler”. Czy teraz ostanie swój czwarty program? Zapytaliśmy o to jej PR managerkę. Co powiedziała nam Ola skwarek?

Magda jest w swoim najlepszym momencie swojej kariery. Otrzymuje dużo propozycji i możliwości współpracy. Ma świetne relacje z TVN i ciężko pracuje na sukces swoich programów, które mają fenomenalne wyniki! Przyszłość pokaże, czy zaangażuje się w kolejne działania i czy czas jej na to pozwoli. Póki co to nasz jedyny komentarz w tej sprawie.

Kwestia nowego programu Magdy Gessler nie jest jeszcze, jak widać przesadzona. Ciekawe, czy Magda faktycznie dostała już propozycję nowego formatu? Myślice, że ma szansę być hitem tak, jak poprzednie formaty z jej udziałem?