Jak co sezon, na prezentacji ramówki stacji TVN pojawia się plejada gwiazd. Tegoroczna jesień w TVN zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak liczy na sukces nowych formatów: 19 +, programu Azja Express oraz serialu Na noże.  

Zobacz: Gessler, Krupińska, Starmach, Drzyzga i wiele innych gwiazd na prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN. Zobaczcie, kto się pojawił [ZDJĘCIA]

Jeszcze przed konferencją fani mieli okazję podziwiać jak ich ulubione gwiazdy szykują się do wielkiego wyjścia. Celebryci chętnie dzielili się swoimi przygotowaniami w mediach społecznościowych. Dzięki temu internauci jako pierwsi mieli okazję zobaczyć, jak na czerwonym dywanie zaprezentują się ich ulubieńcy.

Zobacz: Woliński, Rozenek, Chylińska - tak gwiazdy przygotowywały się na prezentację jesiennej ramówki TVN [ZDJĘCIA]

 Na jesiennej ramówce TVN pojawiła się najgorętsze nazwiska ostatniego sezonu – Małgorzata Kożuchowska, Joanna Krupa, Dawid Woliński czy Kuba Wojewódzki. Nie zabrakło także największych gwiazd stacji –Magdy Gessler oraz Małgorzaty Rozenek. Wszystkie panie zaprezentowały się wyjątkowych kreacjach. Przede wszystkim królowały stylizacje w odcieniach różu, bieli i czerni.

Zobacz: Kożuchowska, Krupa, Rusin, Sokołowska jesienna ramówka TVN w bieli, różu i czerni. Kto wyglądał najlepiej? [ZDJĘCIA]

Jak przystało na gwiazdy stacji, Magda Gessler i Małgorzata Rozenek wyłamały się, a ich kreacje dziś podbijają internet. Dlaczego? Jak się okazuje, obie panie zdecydowały się na suknie własnego projektu. O tym, że Magda Gessler próbuje swoich sił jako projektantka pisaliśmy już jakiś czas temu. Jej kreacje charakteryzują wzory i masa kolorów.

Zobacz: TYLKO U NAS Magda Gessler projektantką. Znamy szczegóły!

Magda Gessler na ramówce TVN zaprezentowała się w biało-niebieskiej luźnej sukience.  Jak się okazuje, Małgorzata Rozenek również postanowiła sprawdzić się jako projektantka. Gwiazda zaprojektowała suknię według własnego pomysłu oraz stylisty Bartka Indyki. Jedwabna złota suknia została wykonana przez markę Just Paul Prive.

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentowały się obie panie.