Program „Kuchenne rewolucje" już od kilku dobrych lat jest wielkim hitem TVN-u. Kuchenne show ciąż przyciąga miliony widzów przed telewizory. Polacy pokochali Magdę Gessler, która przed kamerą zaskakuje nie tylko swoją spontanicznością, lecz także niewybrednym językiem. Magdzie Gessler nieraz zdążyło się już podczas nagrań programu siarczyście zakląć. Czy przekleństwa, które wyglądają na spontaniczne i niewymuszone, faktycznie są wynikiem chwilowego poirytowania gwiazdy? A może są one już wcześniej zapisane w scenariuszu? Na pytanie, które od lat frapuje fanów Magdy Gessler, teraz odpowiedział w końcu reżyser "Kuchennych rewolucji".

ZOBACZ: MAGDA GESSLER o kobiecym ideale piękna: "Czy kobieta jest chuda, czy gruba, jest zupełnie nieważne!"

Reżyser popularnego programu TVN, Daniel Banaszek, w rozmowie z magazynem Party opowiedział, czy zachowanie Magdy Gessler na planie "Kuchennych rewolucji" faktycznie jest spontaniczne. Jak jest zatem naprawdę?

„Często słyszę, że Magda dostaje od nas jakiś scenariusz. To bzdura! Ona przed każdym odcinkiem zna tylko adres, nie wie nawet, jak nazywają się bohaterowie i jaki mają problem. Ale kiedy siada i zaczyna rozmawiać z ludźmi, błyskawicznie czyta im w myślach” - wyjaśnił Daniel Banaszek, po czym dodał: „Ona ma jakieś nieprawdopodobne radary, intuicyjnie stawia diagnozy i natychmiast wie, co trzeba zmienić!”

Wszystko wskazuje na to, że spontaniczne reakcje Magdy Gessler podczas nagrań "Kuchennych rewolucji" nie są wcześniej zaplanowane przez produkcję show. Wynika z tego, że Magda Gessler potrafi zakląć jak szewc nie tylko podczas nagrań programu, lecz także w wielu innych sytuacjach, np. tych prywatnych.

A jak będzie wyglądał nowy sezon "Kuchennych rewolucji"!? Pierwszy odcinek nowej edycji programu zobaczymy już 7 września o 21.30. Oczywiście na antenie TVN!

Pamiętacie, jak Magda Gessler przeklinała u Kuby Wojewódzkiego?