Magda Gessler odniosła się do artykułów krytykujących ceny w jej nowej restauracji. Przypomnijmy, że wczoraj w mediach pojawiła się informacja o otwarciu restauracji gwiazdy na warszawskim Wilanowie. "Słodki Słony Familia" to bistro oferujące wypieki według rodzinnych receptur oraz tradycyjne polskie potrawy. Internauci zauważyli jednak, że nie wszystkich stać na stołowanie się u Gessler, szczególnie że w jej nowym lokalu za drożdżówkę trzeba zapłacić 16 zł, a za słoik rosołu 60 zł.

Magda Gessler tłumaczy się z wysokich cen w nowej restauracji "Słodki Słony Familia"

Kontrowersje wokół cen w nowej restauracji skomentowała sama Gessler na swoim profilu na Facebooku.

- Uwaga, afera zupowa! Puszczam do was oko z sympatią i niedowierzaniem. Cóż - można to przeżywać, a można też podziękować za reklamę i szum. Znacie od lat moje przepisy, pasję, jakość. Moje miejsca są jak spiżarnia smaku, zapachu, który wydobywa się i kusi już na ulicy. Do tego dążyłam - aby przyciągać was prawdą. Każde danie w karcie, każda słodkość to nabity jak bomba w dobre składniki kulinarny rarytas. To nas różni od innych pustych, pozbawionych smaku i dobrych składników posiłków - zaczęła Magda Gessler.

Wyjaśniła, jak skomplikowany i długotrwały jest proces tworzenia produktów, które sprzedawane są w jej lokalach, a sam mak do drożdżówek mielony jest aż sześciokrotnie. Zapewniła też o najlepszej jakości składników i ich świeżości. 

- Tu nie ma miejsca na miernotę. U nas kuchnia i cukiernia działają każdego dnia na świeżo. Tu jest zapach. Tu jest magia! Jednego jestem pewna: ten kto raz posmakuje wróci do nas, bo wie, że nigdzie indziej nie znajdzie tego smaku, który zna z dzieciństwa. A w Słodkim pracując na najstarszych, sprawdzonych recepturach oraz na prawdziwych, świeżych, naturalnych i wysoko jakościowych produktach potrafimy ten smak przywrócić.

Afera goni aferę. Cóż... słodko się do was uśmiecham i szczerze puszczam oko do kochanych mediów i złośliwej konkurencji - podsumowała Magda Gessler.

Przekonało Was jej tłumaczenie?

!!!!!!!!!!!!!!! Bad news is good news … karuzela plotek, , szaleństwa medialnego.. nakręcona spirala.. Uwaga!! afera...

Opublikowany przez Magdę Gessler Poniedziałek, 19 października 2020