Magda Gessler wraz z ekipą swojego programu „Kuchenne Rewolucje” przeprowadzała ostatnio w Łodzi kolejną restauracyjną metamorfozę. Podczas finałowej kolacji z zewnątrz przez cały czas dobiegały dźwięki głośnej libacji. Zebrani pod restauracją "Włoszczyzna" mężczyźni konsumowali alkohol i robili wszystko, aby utrudnić pracę ekipy programu TVN. Nie pomagały prośby właścicieli lokalu i dźwiękowców z ekipy Gessler. Mężczyźni byli coraz bardziej uciążliwi i agresywni. W pewnym momencie doszło nawet do fizycznego ataku na samą Magdę Gessler!

Magda Gessler zaatakowana w Łodzi!

Łódzki "Express Ilustrowany" podał, że od całego zajścia doszło po tym, jak Magda Gessler wyszła z restauracji, aby nagrać mowę podsumowującą metamorfozę lokalu na koniec odcinka. To wówczas na gwiazdę miało rzucić się dwóch mężczyzn w wieku 35-40 lat. Panowie nie mieli bynajmniej pokojowych zamiarów. Wręcz przeciwnie! Uczestnicy libacji rzucili się na Magdę Gessler z pięściami! Jak podają świadkowie wydarzenia, wyglądało to naprawdę dramatycznie. Na miejscu od razu zjawiły się aż trzy patrole policji, które szybko zatrzymały napastników, którzy ewidentnie byli pod wpływem alkoholu:

- Funkcjonariusze zostali wezwani do zakłócania spokoju. Zatrzymano dwóch agresywnych mężczyzn. Panowie byli mocno nietrzeźwi. Trafili na izbę wytrzeźwień - poinformowała Joanna Kącka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Magdzie Gessler na szczęście nic się jednak nie stało.Nieco przestraszona restauratorka dokończyła nagrywanie swojego programu. Następnego dnia pojawiła się nawet w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o swojej relacji z synem Tadeuszem Mullerem, którego zdjęcie pokazała ostatnio na Instagramie. Mamy nadzieję, że takie nieprzyjemności jak te w Łodzi nigdy już Magdy Gessler nie spotkają!