Magda Gessler to najsłynniejsza polska restauratorka, która swoją popularność zdobyła dzięki programowi "Kuchenne Rewolucje". Teraz kulinarna artystka będzie jurorką nowego show "Masterchef", które zostanie wyemitowany jesienią na stacji TVN.

- Jestem strasznie dumna, że Edward Miszczak i Piotr Walter nominowali mnie na "Masterchefa" bez żadnych eliminacji przedwczesnych, jestem chyba wiarygodna dzięki "Kuchennym Rewolucjom", bardzo lubię ludzi, którzy lubią gotować, chcą gotować, ja ich zachęcam, takich pasjonatów jest cała masa! My chcemy ich odkrywać. Te castingi, które do tej pory były, są niezwykle owocne. Chciałabym, żeby to była nowa pasja, która ogarnie całą Polskę - powiedziała Magda Gessler w programie "Dzień Dobry TVN".

Co ciekawe, "New York Times" pisał o Magdzie Gessler, że jest połączeniem Nigelli Lawson, Gordona Ramsaya oraz Marthy Stewart. Sama restauratorka przyznała, że najbardziej chciałaby być takim jurorem jak Gordon Ramsay. - On jest głęboko wtajemniczony w kuchnię, prawdziwy zawodowy kucharz. Jego metody może nie są do końca tymi, które ja bym chciała reprezentować, bo on jest bardzo ostry, ale może on ma prawo wymagać, bo ma kraj, gdzie jest się gdzie uczyć takiej kuchni, której wymaga, my zaczynamy od ziemniaka - wyjawiła Magda Gessler w "Dzień Dobry TVN".

Oczywiście fani "Kuchennych Rewolucji" nie muszą się obawiać, że ich ulubiony program zniknie z anteny. TVN będzie emitował dwa kulinarne programy z Magdą Gessler.