Konflikt Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek to temat, którym żyją dziś wszystkie polskie media. Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" odpowiedziała rano na swoim Instagramie na zarzuty "Perfekcyjnej". Po tym jak żona Radosława Majdana zarzuciła Rusin lans na obronie praw zwierząt, gwiazda nie wytrzymała. Jej wpis zaskoczył wszystkich! Dlaczego? Zazwyczaj stonowana, dyplomatyczna Kinga Rusin bardzo ostro wypowiedziała się na temat koleżanki ze stacji. Nie obyło się bez mocnych słów pod adresem Małgorzaty Rozenek! Dla wszystkich niewtajemniczonych w sprawę, opisujemy o co chodzi TUTAJ. W konflikt Rusin-Rozenek włączyły się również inne gwiazdy. Swoje zdanie wyraziły m.in. Olga Frycz, Sara Boruc, Rafał Maślak, czy sama "królowa TVN-u" - Magda Gessler. Po czyjej stronie wypowiedziała się restauratorka?

Magda Gessler o kłótni Rusin i Rozenek

Magda Gessler zabrała głos w sprawie konfliktu Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek. Znana restauratorka skomentowała wpis na Instagramie Kingi Rusin i wsparła dziennikarkę, jednoznacznie opowiadając się po jej stronie:

" - Jesteś dzielna i twój temperament jest bezkompromisowy... chyba nie mogłabyś być żoną ambasadora... A twoja postawa wobec świata może być tylko przykładem dla innych :) Nie podlizując się. Twoje kremy używam i są fantastyczne. Podziwiam Magda Gessler."

ZOBACZ TEŻ: KINGA RUSIN ostro o Małgorzacie Rozenek: "Co za żałosna..."

A Wy po czyjej stronie kłótni Rusin kontra Rozenek jesteście? Zagłosujcie w naszej sondzie PONIŻEJ.