Magda Gessler była jedną z najważniejszych postaci środowej prezentacji jesiennej ramówki telewizji TVN. Jej obecność była o tyle istotna, że gwiazda od tego sezonu będzie także twarzą i ambasadorką kanału Food Network. Podczas prezentacji kolejnych propozycji kanału Magda Gessler pojawiła się na scenie w towarzystwie Roberta Makłowicza, który po tym, jak zrezygnował z pracy w TVP, znalazł nowe zajęcie właśnie w nowym kanale tematycznym TVN. Duet Gessler plus Makłowicz zebrał największe brawa podczas jesiennej ramówki TVN! A my skorzystaliśmy z okazji i zapytaliśmy restauratorkę o to, o czym ostatnio huczał cały Internet.

ZOBACZ: MAGDA GESSLER skrytykowała Anję Rubik: "Oświęcim, dramat. Ratunku!" Miała rację?

Chyba nikt nie zapomniał niefrasobliwego wpisu, jaki Magda Gessler zamieściła ostatnio pod czarno-białym zdjęciem Anji Rubik na Instagramie. Restauratorka skomentowała bardzo szczupłą sylwetkę polskiej top modelki. Pamiętacie, co napisała?

„Dramat. Oświęcim. Co to, to nie...!!!!! Ratunku“

Magda Gessler, jak widać, nie przebierała w słowach. Po jakimś czasie wpis ten zniknął jednak instagramowego konta AnjiRubik. Prawdopodobnie usunęła go sama modelka. Niesmak odczuwany przez wielu fanów Magdy jednak pozostał… Podczas dzisiejszej konferencji ramówkowej Gessler nic chciała jednak rozmawiać o tym zajściu. Postanowiliśmy więc zapytać ją o to, jaki jest jej ideał kobiecego piękna. Jak zareagowała na to pytanie?

„Uważam, że piękna kobieta powinna mieć piękną energię. I czy jest chuda, czy gruba to jest zupełnie nieważne. Sylwetka w tej kwestii nie ma dla mnie większego znaczenia!”

Wygląda więc na to, że również Anja Rubik ma szansę być piękną kobietą w oczach Magdy Gessler ;-)

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy na ramówce TVN. Rozenek w stylizacji za ponad 7 tys. złotych! A inni?