Wojciech Modest Amaro został niedawno prowadzącym nowe telewizyjne show "Hell's Kitchen", które w oryginalnej wersji prowadzi kontrowersyjny kucharz Gordon Ramsay. Juror "Top Chefa" w udzielonym przy okazji promocji programu wywiadzie, wypowiedział się także na temat innej znanej restauratorki, Magdy Gessler.

W mojej ocenie nie jest to zasługa Magdy Gessler ani "Kuchennych rewolucji". Nie jest to też zbyt trafny tytuł, bo format w oryginale nazywa się "Kitchen Nightmares" i pokazuje kuchnię od kulis. Miejsce, do którego żaden z gości dotąd nie zaglądał. Po tym, co miałem okazję obejrzeć, nie czuję się wzbogacony ani smakiem, ani pomysłami, ani niczym innym. Dlatego potraktuję to jako nadużycie - wyznał w rozmowie z "Party" szef kuchni.

Co ciekawe, na odpowiedź Magdy Gessler nie trzeba było długo czekać. Restauratorka, o dziwo, powstrzymała się przed ostrym komentarzem, a jej słowa są bardzo zachowawcze!

Uważam, że Wojciech może być dla wszystkich wielką niespodzianką. Jest wybitnym kucharzem i ma niesamowitą wiedzę kulinarną.Ale człowiek, który prowadzi taki program, musi być też showmanem. Czy on nim będzie ? To się okaże. Z zainteresowaniem będę śledzić, jak rozwija się w programie. Życzę mu dużo szczęścia i siły.

Myślicie, że Amaro zagrozi pozycji Magdy Gessler jako "polskiego Gordona Ramsaya"? Jesteście ciekawi jego nowego programu? 

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Magda Gessler - Ma gest!