Magda Gessler w social mediach często umieszcza swoje zdjęcia sprzed lat. Takiej fotografii jednak absolutnie się nie spodziewaliśmy - pokazuje niezwykle intymną chwilę z życia gwiazdy. Na zdjęciu jest w towarzystwie ważnej osoby.

Stare zdjęcie Magdy Gessler

Do tego, że Magda Gessler lubi dzielić się starymi zdjęciami, jesteśmy już przyzwyczajeni. Ostatnio gwiazda zamieściła na Instagramie fotografię z 1982 roku, a teraz pochwaliła się naprawdę ważnym, intymnym wspomnieniem. 

Na wrzuconym do sieci zdjęciu karmi piersią maleńkiego Tadeusza. Piękna, rodzinna fotografia została wykonana w lesie przez jej nieżyjącego męża Magdy, a ojca Tadeusza, Volkharta Müllera. 

Natura w czystej postaci, karmienie Tadeusza, a nad nami kapelusz Volkharta - podpisała zdjęcie gwiazda TVN.

Fani restauratorki zostawiają pod zdjęciem dziesiątki komentarzy. Ewidentnie są zachwyceni ujęciem: "Pięknie!", "Cudny widok", "Piękne zdjęcie Pani Mamo Magdo!" - piszą. 

Fotografię skomentowała też córka Magdy Gessler, Lara. "Mama!" - napisała mama małej Neny, która również chętnie dzieli się w sieci zdjęciami wykonanymi podczas karmienia piersią.

Kim jest Tadeusz Muller?

Tadeusz Müller urodził się w 1983 roku w Hiszpanii. Jest synem Magdy Gessler i dziennikarza, Volkharta Müllera, który pracował w Hiszpanii jako korespondent niemieckiego tygodnika "Der Spiegel". Jego ojciec był protestantem. Zmarł na raka w 1986 roku. W tym samym roku Tadeusz razem ze swoją matką przeprowadził się do Polski. 

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler pokazała zdjęcie z 1982 roku. Jeden szczegół wystarczył, żeby fani oszaleli