Magda Gessler w minioną niedzielę, zaraz po Dniu Matki, udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie młodego mężczyzny w okularach z zielonymi oprawkami i z bukietem kwiatów w dłoni. Mężczyzna ten mógł być po prostu wiernym fanem gospodyni „Kuchennych Rewolucji,”, który zerwał dla niej polne kwiaty. Nic jednak bardziej mylnego! Magda Gessler w podpisie do zdjęcia od razu wyjaśniła, że to jej RODZONY SYN! Zaskoczeniu fanów gwiazdy nie było końca!

To mój prezent na święto mamy od Tadeusza. Polny Bukiet dla Mamy. Tadeusz Muller - napisała przy zdjęciu Magda Gessler.

Taki opis fotki nie pozostawił wątpliwości. Magda Gessler pochwaliła się na Instagramie swoim drugim dzieckiem, bratem Lary – Tadeusze Mullerem. Nie wszyscy wiedzieli do tej pory, że gwiazda ma nie jedno, a dwoje dzieci. Kim jestem zatem Tadeusz Muller – syn Magdy i brat Lary Gessler?

 Tadeusz Muller - kim jest syn Magdy Gessler?

Tadeusz Muller urodził się w Madrycie i jest dzieckiem Magdy Gessler z pierwszego małżeństwa z dziennikarzem niemieckiego Der Spiegel, Volkhartem Mullerem. Ukończył SWPS w Warszawie na kierunku psychologii klinicznej. Biegle mówi po niemiecku. W 2006 roku założył pierwszy w Polsce tapas bar - Casa To Tu. Jest też współwłaścicielem popularnej warszawskiej restauracji, Orzo.

Magda Gessler rzadko do tej pory opowiadała o synu. Zrobiła w tej kwestii jednak kilka wyjątków. Jakiś czas temu w wywiadzie da Grazii opisywała syna pod kątem psychologicznym:

Miał zaledwie pięć lat, gdy zmarł Volkhart, ale ma mnóstwo jego cech. Jest totalnie niezależny, bezkompromisowy, nie przyjmuje pomocy. W życiu nie zrobiłby sobie ze mną zdjęcia, by na tym skorzystać. Sam buduje siebie i nie lubi, gdy o nim opowiadam.

O Tadeuszu Mullerzez ponad dwa lata temu gwiazda opowiadała też na łamach Magazynu Gala:

Czasami na mnie krzyczy. Jest mądrzejszy… naprawdę. Uczę się od niego bardzo dużo. Dzisiaj Tadeusz przygotował dla mnie rosół z perliczek z domowym makaronem. W życiu nie jadłam czegoś lepszego. To było jedno z piękniejszych wyznań miłosnych. Tadeusz robi to bardzo skromnie i może nawet troszkę wstydzi się tego, że taki jest, ale w ten sposób „mówi” mi o bardzo prawdziwych uczuciach. (…) Jesteśmy podobnie wrażliwi na kolor, światło, smak, zapach, przestrzeń, filozofię. Podobnie dostrzegamy kruchość wszystkiego i jednocześnie wielką radość istnienia. Tadeusz daje mnóstwo miłości ukrytej w drobnych czynach i gestach.

Wiedzieliście, że Magda Gessler ma syna. Czy Tadeusz Muller jest podobny do mamy oraz swojej siostry, Lary Gessler? Zajrzyjcie do naszej GALERII, aby się o tym przekonać ;-)